Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Колишній оглядач NYT опублікував другу частину «файлів Twitter»

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
9 грудня 2022 3 хвилин читання

Колишній оглядач New York Times Барі Вайс опублікував другу частину «Файлів Twitter» у четвер увечері, поділившись зображеннями акаунтів, які Twitter нібито вніс до різних типів чорних списків.

Вайс опублікував кілька зображень того, що, здається, є внутрішньою системою Twitter, яка позначала певні облікові записи як такі, що перебувають у різних чорних списках, на додаток до позначення іншої інформації про облікові записи, повідомляє The Hill.

Згідно з фотографіями, Джей Бхаттачар'я, професор політики охорони здоров'я зі Стенфордського університету, який виступав проти карантину через COVID-19, потрапив до чорного списку трендів, як і правий обліковий запис Libs of TikTok.

Обліковий запис консервативного коментатора Дена Бонгіно, очевидно, внесли до чорного списку пошуку. Водночас на фотографіях видно, що президент Turning Point США Чарлі Кірк має свій обліковий запис із позначкою «Не поширювати».

На зображеннях також видно, що кілька облікових записів позначили як «Нещодавнє попередження про порушення», а також зазначили більш загальну інформацію, наприклад, коли облікові записи були «Twitter Blue Verified» або «High Profile».

Вайс також поділився нібито скриншотами внутрішніх повідомлень від Йоеля Рота, колишнього керівника відділу безпеки та цілісності Twitter, разом із тим, у якому він, схоже, просив дослідити «втручання політики невидалення, як-от відключення взаємодії та фільтрування видимості».

Нагадаємо, що повідомлення Вайса у Twitter є другою частиною того, що генеральний директор Ілон Маск назвав «файлами Twitter». Перший випуск опублікував незалежний журналіст Метт Тайббі, він стосувався історії New York Post із Хантером Байденом. При тому що перша частина «файлів Twitter» викликала обурення серед правих ЗМІ, її також критикували за те, що вона не змогла зробити новаторські викриття.

Публікація «файлів Twitter» відбулася трохи більше ніж через місяць після того, як Маск придбав соціальну мережу. Мільярдер, який пообіцяв перетворити Twitter на платформу «свободи слова», поділився з Вайсом і Тайббі багатьма внутрішніми документами, очевидно, намагаючись показати, що модерація контенту за попереднього керівництва була упередженою щодо правих сил.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Ілон Маск впроваджує нову політику приватних лайків у соцмережі Х

Вікторія Рудзінська 24 травня 2024 08:41

Neuralink отримала дозвіл на встановлення мозкового імплантату в другу людину

Вікторія Рудзінська 20 травня 2024 16:56

Starlink, який почав працювати в Індонезії, покращить рівень медицини

Владислав Паливода 20 травня 2024 08:39

X оголошує про значні оновлення спільнот: що зміниться для користувачів

Вікторія Рудзінська 17 травня 2024 07:06

Мережа Tesla перебуває у підвішеному стані, після того як Маск звільнив усю команду

Анастасія Ковальова 12 травня 2024 16:27