Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Коли чекати окремих жіночих і чоловічих купе

Дмитро Мухін
Дмитро Мухін
23 травня 2023 2 хвилин читання

Петиція про створення у потягах, що прямують маршрутом довше за шість годин, окремих вагонів для чоловіків і жінок вже майже зібрала потрібну для розгляду кількість підписів. Але «Укрзалізниця» зараз розглядає можливість запровадження жіночих купе.

За словами фахівців, для цього потрібно:

  • розробити IT-рішення;
  • внести зміни до нормативних актів;

Підписуйтеся на наші соцмережі

  • проконсультуватися з юристами, міжнародними та українськими громадськими організаціями.

Водночас перевізник працює над комплексним вирішенням питання безпеки поїздок: усі нові та модернізовані вагони — а це вже майже 15% вагонів в активному використанні — оснастили камерами відеоспостереження та кнопками виклику провідника.

«Безпека українців, незалежно від гендеру, є нашим фундаментальним пріоритетом, особливо у період повномасштабної війни. Наші залізничники уважно вивчили світовий досвід, адже жіночі купе або вагони є в деяких країнах Азії та були протестовані у Європі. Ми віримо у комплекс заходів, де тривожні кнопки та сигналізація в купе, відеоспостереження, посилене патрулювання та невідворотне покарання за будь-який доведений прояв домагань відіграватимуть ключову роль у викоріненні цього явища».
голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

Натепер завдання залізниці — допомогти жінкам почуватися комфортніше й безпечніше. «Пілотом» цього стає проєкт із жіночими купе. Залізничники тестуватимуть їх упродовж декількох місяців. Після цього разом із громадою та фахівцями ухвалять рішення про можливе масштабування, яке залежатиме від попиту та відгуків.

На першому етапі квитки у жіночі купе можна буде придбати лише через мобільний застосунок УЗ.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
7
Прокоментувати
nd x5 23.05.2023, 02:41
Сексимз по відношенню до мужчин, та мізандрія крокує по планеті!!!
nd x5 23.05.2023, 02:41
можна ще окремі вагони для алкоголіків та наркоманів! щоби не заваджали нормальнім людям! і навіщо в жіночих купе камери та кнопки виклику? ахахахахахахахах! вони ж всі такі мирні! ні в якому разі не хамки, не хабалки. не агресивні... ....ахахахахаха!
nd x5 23.05.2023, 02:41
Чому мужчини не ратують за "вагони для мужчин"? чому їм в голову не приходить зневажати жінок та ненавидіти? бо чим ще іншим, об'єктивно інспірована пропозиція робити окремі , сексистського толку, вагони виключно для "жінок"? я би ще зрозумів "для батьків з дітьми" - ось я за це! (але ж ми знаємо, як по сексистському зроблять - не для "батьків", а для "матерів з дітьми" - тобто мужчина знову дискримінований! оце "рівноправ'я таке!!!!)
nd x5 23.05.2023, 02:40
"Безпека українців — незалежно від гендеру "- та ти що чесно? де анонс вагонів лишень для чоловіків - ?? бачу лишень анонс 2для жінок" і все про жінок, як їм, буцім-то,важко! незрозщуміло від чого! а що таке "гендер"? штучне слово. соціальний конструкт! і всім плювати, шо існує лише ДВІ статі! чоловіча та жіноча, і всім плювати що 24 стаття Конституції визначає РІВНОПРАВ'Я!!!!!!
nd x5 23.05.2023, 02:40
а жінки всі такі білі та пухнасті??? це не сексизм, ні? фемінофашизм крокує по планеті! коли вже жінок будут штрафувати та карати термінами за сексуальну провокацію, за "возбудим но не дадим"? навіщо жінкам вагіна, коли вона не в робочому стані? чи в тому вагончику "жіночому" одні лесбіянки будуть збиратися?
Інші матеріали

Укрзалізниця оновила правила перевезення тварин

Олеся Дерзська 2 липня 2024 19:20

Укрзалізниця потрапила в топ-10 застосунків на App Store

Владислав Паливода 28 червня 2024 18:22

Родичі поранених військових можуть скористатися новим сервісом від Укрзалізниці

Владислав Паливода 12 червня 2024 12:01

Укрзалізниця змінює маршрут до Польщі: замість Хелму поїзд прибуватиме до Дорохуська

Владислав Паливода 4 червня 2024 12:06

Укрзалізниця оновлює меню: нові страви та послуги від ray AB cafe

Вікторія Рудзінська 31 травня 2024 09:04