Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

«Київстар» витратив на відбудову і розвиток мережі 3,5 млрд грн

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
25 січня 2023 2 хвилин читання

За 9 місяців 2022 року капітальні витрати «Київстар» на відбудову і розвиток мережі становили 3,5 млрд грн. Про це розповів президент компанії Олександр Комаров в інтерв'ю SPEKA.

«Київстар» в умовах війни продовжує розвивати нові технології. Зокрема, від лютого до листопада 2022 року побудували 470 нових базових станцій для 4G звʼязку, а 6400 базових станцій модернізували. Також ми продовжуємо відбудовувати зруйновані агресором базові станції«, — розповів Олександр Комаров.

Також від початку війни компанія надала понад 130 млн грн допомоги на гуманітарні потреби ЗСУ, біженців, людей, що потребують лікування. А також надали абонентам безкоштовних послуг і бонусів на суму 577 млн грн. 

Крім того, Комаров розповів, як «Київстар» долає наслідки блекаутів.  

«Усі критичні складові телекомінфраструктури мають альтернативне живлення — від стаціонарних дизель-генераторів. У нас також є велика кількість „мобільних“ дизель-генераторів, які ми використовуємо для базових станцій у різних регіонах. Але зараз їх не вистачає, ми купуємо додаткові генератори», — зазначив президент компанії. 

За його словами, під'єднати до генераторів усі базові станції «Київстару» технічно неможливо. Компанія має 13,5 тис. технологічних майданчиків, де розташовані базові станції, які працюють за різними технологіями. Більшість базових станцій не має технічних можливостей для підключення генераторів, оскільки розташовані на дахах будівель, на мостових опорах. 

Раніше українські мобільні оператори розповідали, чому під час відключень світла виникають проблеми із звʼязком та інтернетом. Та надали рекомендації користувачам, завдяки яким можна зменшити навантаження на мережу.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Amazon надаватиме абонентам Prime в США мобільний зв’язок по $10

Кіра Іванова 2 червня 2023 17:25

Сприйняття брендів після виходу з ринку рф: соціологія та медіааналітика

Платформа LOOQME 2 червня 2023 16:40

Київстар розширив лінійку LOVE UA на контрактні та корпоративні тарифи

Кіра Іванова 2 червня 2023 14:43

1 червня Київ вдруге за тиждень обстріляли «Іскандерами»: що про них відомо

Єлизавета Гогілашвілі 1 червня 2023 11:03

Нічний обстріл Києва 1 червня: що відомо

Ганна Гілова 1 червня 2023 09:17