Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

«Київстар» витратив на відбудову і розвиток мережі 3,5 млрд грн

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
25 січня 2023 2 хвилин читання

За 9 місяців 2022 року капітальні витрати «Київстар» на відбудову і розвиток мережі становили 3,5 млрд грн. Про це розповів президент компанії Олександр Комаров в інтерв'ю SPEKA.

«Київстар» в умовах війни продовжує розвивати нові технології. Зокрема, від лютого до листопада 2022 року побудували 470 нових базових станцій для 4G звʼязку, а 6400 базових станцій модернізували. Також ми продовжуємо відбудовувати зруйновані агресором базові станції«, — розповів Олександр Комаров.

Також від початку війни компанія надала понад 130 млн грн допомоги на гуманітарні потреби ЗСУ, біженців, людей, що потребують лікування. А також надали абонентам безкоштовних послуг і бонусів на суму 577 млн грн. 

Крім того, Комаров розповів, як «Київстар» долає наслідки блекаутів.  

«Усі критичні складові телекомінфраструктури мають альтернативне живлення — від стаціонарних дизель-генераторів. У нас також є велика кількість „мобільних“ дизель-генераторів, які ми використовуємо для базових станцій у різних регіонах. Але зараз їх не вистачає, ми купуємо додаткові генератори», — зазначив президент компанії. 

За його словами, під'єднати до генераторів усі базові станції «Київстару» технічно неможливо. Компанія має 13,5 тис. технологічних майданчиків, де розташовані базові станції, які працюють за різними технологіями. Більшість базових станцій не має технічних можливостей для підключення генераторів, оскільки розташовані на дахах будівель, на мостових опорах. 

Раніше українські мобільні оператори розповідали, чому під час відключень світла виникають проблеми із звʼязком та інтернетом. Та надали рекомендації користувачам, завдяки яким можна зменшити навантаження на мережу.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Київстар отримав дозвіл на використання 10 млн номерів з кодом 077

Артем Житкевич 2 години тому

Директор з кібербезпеки «Київстар» пішов з компанії: причина звільнення

Артем Житкевич 14 лютого 2024 21:38

Які галузі найбільше потребують Big Data — аналітика “Київстару”

Юлія Мирська 14 лютого 2024 12:17

Путін із задовленням розповідає про історію, але вигадує її сам. Український історик спростовує фантазії диктатора

Сергій Коноплицький 9 лютого 2024 16:20

Що змінилося в компанії "Київстар" після кібератаки

Артем Житкевич 7 лютого 2024 17:24