Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

«Київстар» відновив майже 90% мережі після обстрілів

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
27 грудня 2022 2 хвилин читання

Станом на ранок 26 грудня не працювало лише 10,5% мережі «Київстар», 7,5% з яких розташовані на окупованих територіях. Це найменші показники, відворог почав вдаватися до масованих ракетних обстрілів.

«Ми вдячні енергетикам за їхні титанічні зусилля, а також розуміємо, що нові „прильоти“ будь-коли можуть радикально погіршити ситуацію на мережі», —  повідомив CEO компанії Олександр Комаров.  

Також він наголосив, що вимкнення електроенергії впливають на роботу зв'язку, оскільки базові станції «Київстар» живляться від енергомережі. 

«Альтернатива — генератори, але під'єднати до них 13,5 тис. об'єктів по всій Україні власними силами неможливо. Тому ми оголосили ініціативу „Бізнес єднається заради перемоги“ і закликали всіх, хто має генератори потужністю від 6 кВт, долучатися на комерційній основі до співпраці з „Київстар“, щоб ми могли до цих генераторів підключати телекомобладнання, і воно працювало, коли вимикають світло», — заявив голова компанії.

Також Комаров розповів, що за 5 днів проєкту компанія вже отримала майже 160 заявок, які зараз опрацьовують команди «Київстару».

«Ми вдячні всім, хто доєднається до проєкту. Також невпинно працюємо над відновленням мережі: на Херсонщині вдалося „підняти“ 56 базових станцій, на Харківщині — 55. Роботи тривалі у часі, бо маємо багато зруйнованих або надто пошкоджених об'єктів», — резюмував Комаров. 

Раніше SPEKA розповідала, що «Київстар» запустив проєкт «Бізнес єднається заради перемоги». Компанія пропонує підприємцям-власникам генераторів під'єднати телекомобладнання на комерційній основі.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Українцям продовжили дію вільного роумінгу в ЄС

Катерина Колонович 3 лютого 2023 14:05

Квантові комп'ютери, цифрова трансформація українських громад, претенденти на місію Artemis II. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 1 лютого 2023 08:30

Тривалість розмов у роумінгу «Київстар» зросла торік у 26 разів

Катерина Колонович 31 січня 2023 12:54

Ракетна атака по Україні 26 січня, плавучі електростанції від Туреччини, великі звільнення у SAP. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 27 січня 2023 08:30

«Київстар» витратив на відбудову і розвиток мережі 3,5 млрд грн

Руслан Сорока 25 січня 2023 20:19