Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

«Київстар» відновив майже 90% мережі після обстрілів

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
27 грудня 2022 2 хвилин читання

Станом на ранок 26 грудня не працювало лише 10,5% мережі «Київстар», 7,5% з яких розташовані на окупованих територіях. Це найменші показники, відворог почав вдаватися до масованих ракетних обстрілів.

«Ми вдячні енергетикам за їхні титанічні зусилля, а також розуміємо, що нові „прильоти“ будь-коли можуть радикально погіршити ситуацію на мережі», —  повідомив CEO компанії Олександр Комаров.  

Також він наголосив, що вимкнення електроенергії впливають на роботу зв'язку, оскільки базові станції «Київстар» живляться від енергомережі. 

«Альтернатива — генератори, але під'єднати до них 13,5 тис. об'єктів по всій Україні власними силами неможливо. Тому ми оголосили ініціативу „Бізнес єднається заради перемоги“ і закликали всіх, хто має генератори потужністю від 6 кВт, долучатися на комерційній основі до співпраці з „Київстар“, щоб ми могли до цих генераторів підключати телекомобладнання, і воно працювало, коли вимикають світло», — заявив голова компанії.

Також Комаров розповів, що за 5 днів проєкту компанія вже отримала майже 160 заявок, які зараз опрацьовують команди «Київстару».

«Ми вдячні всім, хто доєднається до проєкту. Також невпинно працюємо над відновленням мережі: на Херсонщині вдалося „підняти“ 56 базових станцій, на Харківщині — 55. Роботи тривалі у часі, бо маємо багато зруйнованих або надто пошкоджених об'єктів», — резюмував Комаров. 

Раніше SPEKA розповідала, що «Київстар» запустив проєкт «Бізнес єднається заради перемоги». Компанія пропонує підприємцям-власникам генераторів під'єднати телекомобладнання на комерційній основі.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Директор з кібербезпеки «Київстар» пішов з компанії: причина звільнення

Артем Житкевич 14 лютого 2024 21:38

Які галузі найбільше потребують Big Data — аналітика “Київстару”

Юлія Мирська 14 лютого 2024 12:17

Що змінилося в компанії "Київстар" після кібератаки

Артем Житкевич 7 лютого 2024 17:24

Майк Помпео пообіцяв «Київстару» підтримку США та $600 млн інвестицій

Юлія Мирська 5 лютого 2024 11:12

lifecell побудував та відновив 6500 базових станцій від початку великої війни

Богдан Камінський 26 січня 2024 14:09