Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Києво-Могилянська академія відкриває IT-курси для українських ветеранів з інвалідністю

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
28 вересня 2022 2 хвилин читання

Курси призначені для учасників бойових дій, які, захищаючи Україну, втратили здоров'я та отримали першу чи другу групу інвалідності. Їх навчатимуть основам програмування, комп'ютерних алгоритмів та вебтехнологій, а також принципам веброзроблення.

Факультет інформатики Києво-Могилянської академії разом з Київським міським центром допомоги учасникам АТО започатковують курси з підготовки ІТ-фахівців. Про це повідомляє Київський міський центр допомоги учасникам АТО.

Завдяки цій ініціативі ветерани війни зможуть швидше адаптуватися до цивільного життя та знову бути соціально активними. 

У більшості ІТ-проєктів дозволена віддалена робота, що максимально підходить для неповносправних. Достатньо високий рівень зарплати в ІТ-галузі дасть змогу забезпечити базові потреби випускників, а можливо, і їхні родини.

Запланований термін навчання — від 9 до 12 місяців. Основна спеціалізація випускників — молодший спеціаліст з веброзроблення. Слухачі освоять наступні дисципліни: основи програмування, основи комп'ютерних алгоритмів, основи вебтехнологій, розроблення користувацького інтерфейсу, інструменти та принципи веброзроблення.

Основна форма навчання — онлайн, її забезпечить платформа Moodle. Для проведення синхронних занять використають платформу Microsoft Teams або Zoom. Також заплановані офлайн-активності, які допоможуть адаптуватися до освітнього процесу.

Докладну інформацію можна отримати за номером Київського міського центру допомоги учасникам АТО 0 800 300 633, обравши з'єднання зі спеціалістом медичного відділу.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Складна зима, ІТ-фриланс, якою буде допомога Україні. Кращі матеріали тижня

Юлія Даниленко 3 години тому

Як працюють ІТ-фрилансери, що треба для збереження талановитих працівників та в чому полягає нова етика українського бізнесу: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 19 годин тому

Правила work-life balance: бізнес, медитації та байдарки. Founder та СЕО Unicsoft Олексій Завгородній

Христина Коновалова 3 грудня 2022 11:03

Чому під час війни і атак по енергетичній інфраструктурі варто використовувати електронні документи

Владислав Миронович 2 грудня 2022 18:00

План безперервності бізнесу: ключові поради, як досягти стійкості

GlobalLogic Ukraine 2 грудня 2022 13:30