Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Власникам TikTok доведеться продати свої частки, щоб уникнути блокування в США

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
16 березня 2023 2 хвилин читання

Щоб уникнути блокування у США, китайським власникам TikTok доведеться продати свої частки. Таку пропозицію компанія отримала від Комітету з іноземних інвестицій в США (CFIUS).

Як пише Reuters, CFIUS наполягає, щоб китайські власники застосунку продали свої акції материнської компанії ByteDance. Інакше популярний застосунок заблокують у США через ризики національній безпеці — адміністрація президента Байдена побоюється, що дані американських користувачів отримає уряд Китаю.

Компанія ByteDance підтвердила, що 60% її акцій належать міжнародним інвесторам, 20% працівникам й 20% — засновникам.

Також у TikTok заявили, що примусовий продаж не розв'яже проблему передбачуваної загрози безпеці. Крім того, компанія пообіцяла витратити 1,5 мільярда доларів на програму захисту даних і контенту користувачів зі США від доступу або впливу китайського уряду.

Для того, щоб TikTok залишився в США, є ще одна пропозиція. CFIUS рекомендує власникам застосунку відокремитись від ByteDance — у тому випадку, якщо не вдасться переконати владу США. Подібне рішення Комітет рекомендував TikTok у 2020 році, коли застосунок хотів забанити Трамп.

Раніше SPEKA розповідала, що Комітет палати представників з іноземних справ Конгресу США проголосував за ухвалення закону, який дозволяє заборонити застосунок. Крім того, у Європі TikTok забороняють на телефонах посадовців

У ByteDance, своєю чергою, намагаються оминути зростаючого тиску з боку законодавців та повного блокування. Так, TikTok запровадить новий режим безпеки даних у Європі — створить проєкт «Проєкт Clover» та почне зберігати дані європейських користувачів локально.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

У мережі X поширюються фейкові акаунти, які публікують інформацію про вибори у США

Владислав Паливода 20 годин тому

Кіберзлочинці викрали конфіденційні дані американців

Владислав Паливода 25 травня 2024 08:00

США надають Україні новий пакет військової допомоги на $275 млн

Владислав Паливода 24 травня 2024 22:02

США планують передати Україні артилерію та боєприпаси на $275 млн

Владислав Паливода 24 травня 2024 17:42

США звинувачують китайського мільярдера у шахрайстві на понад $1 млрд

Владислав Паливода 24 травня 2024 07:00