Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Китайський виробник iPhone пропонує працівникам бонуси у розмірі $1800

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
28 листопада 2022 2 хвилин читання

Китайська фабрика Foxconn пропонує $1800 бонусу працівникам, які залишаються в iPhone City. Цікаво, що раніше Foxconn пропонувала новим працівникам бонуси за повернення додому у розмірі $1400.

Партнер Apple Inc., Foxconn, на підприємстві у Чженчжоу збільшить заробітну плату на 13 000 юанів ($1800) на місяць у грудні та січні штатним працівникам. Минулого тижня Foxconn запропонувала подібні бонуси працівникам, які звільняться, головним чином для того, щоб позбутися нових робітників, які брали участь у протестах проти карантинних обмежень, повідомляє Bloomberg.

Надзвичайно щедрий бонус відображає нагальну потребу Foxconn повернути складальні лінії на повну швидкість після місяця боротьби з пандемією Covid і збоями, які завершилися заворушеннями минулого тижня. У кампусі Чженчжоу, де зазвичай працює понад 200 тис. співробітників, збирають переважну більшість моделей Apple iPhone Pro. Після протестів звільнилося понад 20 тис. нових працівників.

Apple заявила, що тісно співпрацює з Foxconn для відновлення роботи, і обидві компанії запевнили, що гарантуватимуть безпеку працівників.

Нагадаємо, що iPhone 14 Pro і Pro Max є найбільш популярними телефонами Apple цього року. Саме ці моделі компенсують падіння продажів звичайних версій iPhone 14. Ситуація з Foxconn є ще одним нагадуванням про небезпеку для Apple покладатися на величезну виробничу машину, зосереджену в Китаї за часів непередбачуваної політики та невизначених торгових відносин. Цього місяця американська компанія попередила, що постачання її найновіших iPhone преміумкласу будуть нижчими, ніж очікувалося раніше, напередодні піку сезону святкових покупок.

Раніше цього місяця аналітики Morgan Stanley скоротили свої оцінки випуску iPhone Pro за поточний квартал на 6 млн одиниць. За найгіршого сценарію тривалого блокування, що вплине на виробництво у Чженчжоу, Foxconn ризикує отримати 36% доходу від iPhone, або 20% від загального обсягу продажів у кварталі.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Німецький IT-гігант SAP звільняє 3 тисячі працівників

Руслан Сорока 26 січня 2023 16:39

Криза чи дорослішання. Що означають звільнення у світовому ІТ та як розвиватиметься ринок IT-зайнятості

Юлія Даниленко 26 січня 2023 14:49

EY звільняє співробітників у Німеччині

Катерина Колонович 26 січня 2023 13:37

У Великій Британії вперше страйкують працівники Amazon

Катерина Колонович 25 січня 2023 12:15

«Скорочення стало несподіванкою». Що розповідає українка, яка потрапила під масові звільнення у Google

Руслан Сорока 24 січня 2023 20:41