Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Китайський виробник iPhone пропонує протестувальникам $1400 за звільнення

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
24 листопада 2022 2 хвилин читання

Китайський завод Foxconn, найбільший у світі виробник iPhone, пропонує своїм співробітникам $1400 при звільненні після масових протестів у iPhone City.

Foxconn Technology Group почала пропонувати 10 000 юанів ($1400) працівникам, які погодяться звільнитися. Це незвичайне рішення, спрямоване на те, щоб заспокоїти незадоволених нових працівників, які зіграли основну роль у протестах, повідомляє Bloomberg.

Основний глобальний виробничий партнер Apple Inc. заявив, що сума, яка буде виплачена двома частинами, допоможе працівникам дістатися дому. Багато хто з понад 200 тис. працівників головного заводу Foxconn у Чженчжоу походять з інших частин провінції чи країни. Але намір також полягає у тому, щоб звільнити нещодавно найнятих співробітників, яких вважають найбільш активними серед протестуючих. Компанія замінить персонал, який звільняється, хоча це може зайняти час.

Виплата, яка загалом перевищує місячну зарплату штатного персоналу Foxconn, ймовірно, заспокоїть деяких працівників, які в середу влаштували акцію протесту. Сотні працівників зіткнулися з охороною вранці після майже місяця жорстких обмежень для припинення спалаху Covid.

Нагадаємо, що протест розпочався через невиплату зарплати та побоювання поширення інфекції. Декілька робітників отримали поранення, на місце події прибули спецпризначенці для наведення порядку.

Завод відновив нормальну роботу у середу ввечері, йдеться у заяві Foxconn. Але протести підкреслили, що політика швидких карантинних заходів проти Covid дедалі більше обтяжує економіку та вводить у безлад глобальний ланцюг поставок. Ситуація з Foxconn служить ще одним нагадуванням про небезпеку для Apple покладатися на величезну виробничу машину, зосереджену в Китаї у часи непередбачуваної політики та невизначених торгових відносин.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Топменеджер Xiaomi в Індії йде у відставку під час посилення регуляторного тиску

Катерина Колонович 4 години тому

Співробітники Twitter подають на Маска до суду через недотримання умов звільнення

Катерина Колонович 4 години тому

Made in America: Тім Кук про нову еру виробництва мікрочипів для Apple

Катерина Колонович 10 годин тому

Apple може перенести частину виробництва iPad з Китаю до Індії

Руслан Сорока 6 грудня 2022 16:17

Intel в Ірландії запропонував 2000 робітникам тримісячну неоплачувану відпустку

Руслан Сорока 4 грудня 2022 15:07