Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Китайське ЗМІ запустило віртуальну ведучу новин зі штучним інтелектом

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
19 березня 2023 2 хвилин читання

Державне ЗМІ Китаю People's Daily представило нову ведучу новин, яка буде онлайн цілодобово. Журналістка Рен Сяоронг віртуальна та має штучний інтелект.

Як повідомляє Yahoo Life, віртуальна ведуча зможе цілодобово висвітлювати новини. Чат-бот стверджує, що навчився навичок «тисяч ведучих новин», проте користувачі вже звинувачують ШІ у пропаганді

Рен Сяоронг (таке ім'я має віртуальна ведуча) дебютувала в акаунті People's Daily у соцмережі Weibo, китайській версії Twitter.

«365 днів, 24 години. Новини на будь-яку тему цілий рік. Кожний відгук, який ви надасте, допоможе мені вдосконалитися», — розповів чат-бот у відео на Weibo.

Один з глядачів зазначив, що Рен дійсно надає відповіді на запитання. Наприклад, з чат-ботом можна поспілкуватись про політичну конференцію Китаю «Дві сесії». Під час зачитування новини, користувач може вибрати один з чотирьох варіантів запитань на зазначену тему. Проте відповіді заздалегідь написані людьми та містять урядову пропаганду. 

Журналістка Рен Сяоронг віртуальна та має штучний інтелект. Фото: Yahoo Life. Журналістка Рен Сяоронг віртуальна та має штучний інтелект. Фото: Yahoo Life.

Наразі користувачі не можуть поставити власні запитання віртуальній ведучій новин. Проте, як зазначає Yahoo Life, люди на Weibo все одно тепло прийняли Рен, попри її обмежені можливості.

Раніше SPEKA розповідала, що у Китаї запустили власну платформу MOSS, конкурента ChatGPT. Однак через кілька годин після запуску платформа вийшла з ладу.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Spotify розробляє ШІ, який створюватиме плейлисти на основі текстових підказок

Богдан Камінський 15 годин тому

У США чоловік одружився зі штучним інтелектом

Юлія Мирська 2 жовтня 2023 09:49

Всі панди повернуться до Китаю — відео

Кіра Іванова 1 жовтня 2023 12:57

Американські спецслужби створили центр безпеки для захисту від штучного інтелекту

Богдан Камінський 1 жовтня 2023 05:00

Apple розробляє власну альтернативу ChatGPT

Богдан Камінський 30 вересня 2023 22:00