Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Китайське ЗМІ запустило віртуальну ведучу новин зі штучним інтелектом

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
19 березня 2023 2 хвилин читання

Державне ЗМІ Китаю People's Daily представило нову ведучу новин, яка буде онлайн цілодобово. Журналістка Рен Сяоронг віртуальна та має штучний інтелект.

Як повідомляє Yahoo Life, віртуальна ведуча зможе цілодобово висвітлювати новини. Чат-бот стверджує, що навчився навичок «тисяч ведучих новин», проте користувачі вже звинувачують ШІ у пропаганді

Рен Сяоронг (таке ім'я має віртуальна ведуча) дебютувала в акаунті People's Daily у соцмережі Weibo, китайській версії Twitter.

«365 днів, 24 години. Новини на будь-яку тему цілий рік. Кожний відгук, який ви надасте, допоможе мені вдосконалитися», — розповів чат-бот у відео на Weibo.

Один з глядачів зазначив, що Рен дійсно надає відповіді на запитання. Наприклад, з чат-ботом можна поспілкуватись про політичну конференцію Китаю «Дві сесії». Під час зачитування новини, користувач може вибрати один з чотирьох варіантів запитань на зазначену тему. Проте відповіді заздалегідь написані людьми та містять урядову пропаганду. 

Журналістка Рен Сяоронг віртуальна та має штучний інтелект. Фото: Yahoo Life. Журналістка Рен Сяоронг віртуальна та має штучний інтелект. Фото: Yahoo Life.

Наразі користувачі не можуть поставити власні запитання віртуальній ведучій новин. Проте, як зазначає Yahoo Life, люди на Weibo все одно тепло прийняли Рен, попри її обмежені можливості.

Раніше SPEKA розповідала, що у Китаї запустили власну платформу MOSS, конкурента ChatGPT. Однак через кілька годин після запуску платформа вийшла з ладу.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

OpenAI підписує угоду з News Corp для доступу до новинного контенту

Вікторія Рудзінська 4 години тому

EasyJet впроваджує штучний інтелект для управління польотами

Вікторія Рудзінська 5 годин тому

Федеральна комісія зі зв’язку вимагає розкривати використання ШІ у політичній рекламі

Вікторія Рудзінська 5 годин тому

Amazon планує впровадити платну версію Alexa з штучним інтелектом

Вікторія Рудзінська 17 годин тому

Японський виробник порцеляни охолоджує датацентри

Олеся Дерзська 18 годин тому