Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Китайська Alibaba додасть до AliExpress свій штучний інтелект

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
11 квітня 2023 2 хвилин читання

Alibaba представила власну мовну модель штучного інтелекту під назвою Tongyi Qianwen. Вона допоможе писати бізнес-листи та складати пропозиції для клієнтів.

Як пише Reuters, новий ШІ інтегрують у сервіс DingTalk, програму Alibaba для обміну повідомленнями, вже найближчим часом. Повний функціонал Tongyi Qianwen, що перекладається як «правда з тисячі запитань», наразі невідомий. Відомо лише, що ШІ допоможе резюмувати підсумки зустрічей, писати електронні листи, складати бізнес-пропозиції, планувати маршрут та підказувати, що придбати. 

Крім того, Tongyi Qianwen інтегрують у Tmall Genie, голосового помічника Alibaba, й в систему маркетплейса AliExpress. Незабаром китайська група компаній планує додати ШІ в усі свої продукти. 

«Ця технологія внесе значні зміни в те, як ми виробляємо, як ми працюємо та як живемо», — заявив генеральний директор компанії Даніель Чжан.

Після презентації акції Alibaba зросли на 3% на торгах. Alibaba Cloud також планує відкрити Tongyi Qianwen для своїх клієнтів, щоб вони могли створювати свої власні мовні моделі.

Раніше SPEKA розповідала, що Alibaba Group очікує велика реструктуризація. Група компаній планує розділитись на шість окремих підрозділів та вивчає можливості лістингу для більшості з них.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Уряди ЄС погодили правила регулювання систем ШІ

Юлія Мирська 9 грудня 2023 07:30

Google працює над проєктом Ellmann для розповіді історії життя користувачів

Артем Житкевич 9 грудня 2023 07:00

У Китаї запущено найглибшу лабораторію у світі

Артем Житкевич 8 грудня 2023 19:12

Як українці ставляться до штучного інтелекту — дослідження Kantar Україна

Богдан Камінський 8 грудня 2023 16:56

Google збрехав щодо продуктивності нової моделі ШІ Gemini, принаймні в одному відео

Олександр Тартачний 8 грудня 2023 13:35