Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Прощавай і точка. Yum! Brands вирішила продати ресторани KFC на росії

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
5 липня 2022 2 хвилин читання

Одна з найбільших у світі ресторанних компаній Yum! Brands Inc оголосила 5 липня про свої плани повністю піти з російського ринку. Після продажу свого бізнесу Pizza Hut місцевому оператору на росії їй залишилось розпрощатися лише з KFC.

У пресслужбі заявляють, що компанія веде переговори щодо продажу своїх ресторанів KFC та франчайзингових прав у рф місцевому покупцю.

Компанія відкрила свій перший ресторан KFC на росії у 1995 році і зараз їх приблизно 1 тис. у країні (плюс мала ще 50 піцерій PizzaHut), майже всіма ними керують незалежні власники за ліцензійними чи франчайзинговими угодами. 

Нагадаємо: 16 травня 2022 року компанія McDonald's розпочала процес продажу свого російського бізнесу. Це 850 ресторанів та 62 тис. співробітників. Новим власником бізнесу McDonald's на росії став Олександр Говор, який від 2015 року керував 25 ресторанами у Сибіру з франчайзингу.

12 червня на території рф запрацювали колишні ресторани мережі McDonald's під назвою «Вкусно и точка». Цікаво, що новий логотип підозріло нагадує лого португальської компанії корму для тварин Matosmix.

0
Прокоментувати