Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Заміна у команді TA Ventures: Ігор Перція пішов із фонду, Вірослава Новосильна стане новою партнеркою

SPEKA Media
23 грудня 2021 2 хвилин читання

Венчурний партнер фонду Вікторії Тігіпко TA Ventures Ігор Перція залишає свою посаду, яку обіймав протягом трьох років. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. Ігор іде за власним бажанням і пише, що залишається у дружніх стосунках з Тігіпко та іншими партнерами фонду.

Також Перція звільняється з посади регіонального директора інвестиційного клубу ICLUB VC. У найближчі місяць-два він планує відпочивати у тропічних країнах Азії. Після цього повернеться в індустрію web 3.0, якою займався до переходу в TA Venture. Головний фокус підприємця — криптоекономіка та метавсесвіт.

Увечері 23 грудня стало відомо про ще одну кадрову новину від TA Ventures. Новою партнеркою фонду стане засновниця Slova Tech PR та співзасновниця WTECH Ukraine Вірослава Новосильна. Згідно з інформацією на її сторінці у Facebook, від 2022 року вона обійматиме посаду Venture/PR Partner у фонді й відповідатиме за ринки Франції та Південної Європи.

Пізніше Новосильна оновила свій пост і додала трохи деталей. За її словами, більшу частину часу вона зараз проводить у Франції й може посилити присутність TA Ventures в регіоні. Агенція Новосильної SlovaTech PR співпрацює з Тигипко та проєктами фонду вже чотири роки, а останні три роки вони разом з Вікторією розвивають спільноту WTECH.

Також цього тижня ментор акселератора Startup Wise Guys Юрій Романюха повідомив, що очолить кіпрську філію ICLUB VC.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Заступниками міністра оборони стали засновник фонду «Повернись живим» Дейнега та експосол у Канаді Шевченко

Наталія Миронова 21 лютого 2023 17:19

Через плинність кадрів Amazon втрачає $8 млрд на рік, або майже 25% річного доходу

Вадим Добровольський 18 жовтня 2022 19:58

Ігор Перція заснував фонд Hypra на $25 млн для інвестицій у Web3-стартапи

Тетяна Новак 17 березня 2022 19:20