Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Кабмін розгляне відповідність законопроєкту «Про медіа» положенням директиви ЄС, на виконання якої проєкт писався

Євген Муджирі
Євген Муджирі Випусковий редактор SPEKA
18 серпня 2022 2 хвилин читання

Міністерству культури дали доручення доопрацювати редакцію закону «Про медіа», щоб він враховував положення Директиви 2010/13/ЄС про аудіовізуальні медіапослуги.

Про це пише сайт НСЖУ з посиланням на «Українські новини», які отримали на свій запит від Кабміну протокол наради, яку провела віцепремʼєр-міністр Ольга Стефанішина.

Серед ключових змін, які треба внести до законопроєкту, — відсутність права у державних регуляторів телебачення та радіомовлення ліцензувати не лише інтернет-газети та вебвидання, а й навіть інтернет-радіо та вебтелебачення.

Однак проєкт, який є важливим для синхронізації українського законодавства із законодавством ЄС, містить норми, згідно з якими Нацрада отримує права реєстратора, регулятора та контролера не лише у сфері телебачення та радіомовлення, а й у галузі друкованих ЗМІ та онлайн-медіа.

Такі норми спричинили обурення медійників та журналістських організацій, бо вважають зазначені функції Нацради з питань телебачення та радіомовлення неприродними.

Так, учасники Всеукраїнської наради редакторів друкованих ЗМІ звернулися до ВР з вимогою зняти з розгляду законопроєкт «Про медіа» «як непридатний для регулювання сфери друкованих ЗМІ». Їх підтримала Національна спілка журналістів України. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Не надто високий. Обчислили рівень медіаграмотності серед української молоді

Вадим Добровольський 29 вересня 2022 19:44

В Україні з'явився застосунок для журналістів з вакансіями, проєктами та грантами

Вадим Добровольський 21 вересня 2022 17:44

Ринок нерухомості України: хто в топі та про що говорять в медіаполі

LOOQME company 9 вересня 2022 16:54

Нові функції у «Дії», ускладнення на ринку праці в IT та хакерська атака проти «Енергоатому»

Олександр Тартачний 17 серпня 2022 08:45

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення отримає додаткові повноваження на час воєнного стану: що проголосували депутати

Євген Муджирі 16 серпня 2022 17:54