Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Kabanchik.ua поверне функцію «Безпечна угода» для фрилансерів

Христина Коновалова
Христина Коновалова journalist, editor
4 жовтня 2022 2 хвилин читання

До кінця року Kabanchik.ua, відома українська платформа для фрилансерів, поверне функцію «Безпечна угода для фрилансерів та замовників. Про це SPEKA розповіла керівниця відділу маркетингу компанії Ольга Сорока.

«Зараз ми вдосконалюємо цю функцію. Вона полягає в тому, що розрахунок між замовником і виконавцем відбувається у межах сайту. Kabanchik.ua холдить зазначену в замовленні суму та переказує її на рахунок виконавця після успішного закриття замовлення, каже Сорока.  

За її словами, українські фрилансери надають перевагу саме формату співпраці через цю функцію. Це допоможе додатково захистити виконавців від ризиків шахрайства. 

«Kabanchik.ua постійно розробляє інструменти для захисту користувачів. Зокрема, після реєстрації на сервісі виконавці мають отримати статус „Перевірений фахівець“. Ми маємо три рівні перевірки: користувач підтверджує свою електронну пошту, номер мобільного та надає документ, що засвідчує особу (паспорт чи ID-картку). Якщо служба підтримки не ідентифікує особистість людини, вона не зможе працювати на сайті, — роз'яснює Ольга Сорока. 

Також на платформі є кнопка «Поскаржитися». Функція корисна, якщо замовлення має ознаки шахрайства. Тоді користувачі можуть натиснути кнопку. 

«Після отримання критичної кількості скарг, така заявка автоматично блокується. Також юзери можуть окремо писати до служби підтримки сервісу, якщо мають сумніви щодо певного завдання.  Тоді підтримка детально вивчає зміст замовлення та ухвалює рішення щодо нього», — рекомендує Сорока.  

Ще Kabanchik.ua пропонує фрилансерам читати розділ на платформі, де є актуальна інформація про шахрайські схеми. 

«Ми додали інформаційну плашку на замовлення з категорії „Робота в інтернеті“, щоб виконавці перед підпискою на завдання могли швидко зробити його чекап на безпеку», говорить вона.  

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Держспецзв'язку попереджає українців про нові хакерські листи

Руслан Сорока 8 годин тому

Вікторія Нуланд: українські програмісти зможуть навчати військових НАТО

Руслан Сорока 8 годин тому

Recorded Future та кіберзахист України, Orion прямує до Землі та найпопулярніші запити українців. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 7 грудня 2022 08:30

У Києві пройшли навчання з питань кібербезпеки від РНБО та USAID

Руслан Сорока 6 грудня 2022 20:29

Шахраї зробили фейкову криптовалюту, пов'язану з новим альбомом рок-гурту Metallica

Руслан Сорока 6 грудня 2022 19:38