Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Jooble інвестувала $1 млн в український стартап JayJay, який вчить жителів Індонезії диджитал-професій

Ірина Маринюк
Ірина Маринюк Редакторка стрічки новин
14 вересня 2022 3 хвилин читання

Компанія Jooble, яка надає послуги з пошуку роботи, інвестувала $1 млн у заснований українцем стартап у галузі онлайн-освіти JayJay. Про це інформує пресслужба компанії.

Проєкт JayJay був створений українцем Віталієм Сьомкою і працює на ринку онлайн-освіти Індонезії з 2021 року. Інвестиції у JayJay відбулися у межах запуску новоствореної стартап-студії Jooble Venture Lab і стали її першою інвестиційною угодою.

«В умовно середній компанії ви знайдете чимало спеціальностей, яких не навчають в університетах. Це Data Analyst, QA Engineer, SMM Manager, Digital Marketer тощо. Якщо ви хочете працювати у digital, вам немає де навчатися, а на ринку праці ці посади добре оплачуються. Тому ми вирімо, що такі стартапи, як JayJay, допоможуть суттєво змінити якість життя через навчання і нову роботу в сучасних сферах», — наголосив співзасновник Jooble Роман Прокоф'єв.

Інвестиційна угода передбачає міноритарну участь Jooble у капіталі JayJay, інвестиції матимуть стратегічний характер. Також Jooble надаватиме JayJay підтримку в маркетингу та технологіях, зокрема в Data-science.

Освітня платформа JayJay вийшла на ринок Індонезії у травні цього року і пропонує чотири курси навчання у диджитал-сфері: Digital Marketing, UX Writing, Software QA Engineer та Digital Illustration. Планують запустити ще два освітні курси — Full Stack Developer та Interior Design. 

Згодом JayJay має намір залучати експертів для створення онлайн-курсів за такими напрямами, як Design, Programming, Data, Marketing, GameDev,  Audiovisual, Management, Software тощо.

«У найближчі 10-15 років ми побачимо, що офлайн-сервіси надання освіти кардинально зміняться під тиском великого гепу неефективності, технологій і доступності. Онлайн-освіта стане швидким соціальним ліфтом для менш захищених верств населення. „Цифровий світ“ продовжує експоненціальне зростання. Все буде відцифровуватися шаленими темпами», — підкреслив Віталій Сьомка, засновник JayJay. 

За прогнозами JayJay, впродовж перших трьох років стартап залучить 1 млн студентів. А  наступний edtech-бум станеться саме в Азії.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Навіщо бізнесу діджиталізація? Кейс «Дарниці»

Володимир Красотін 30 вересня 2022 15:23

Adobe за $20 млрд купує стартап Figma

Ірина Маринюк 15 вересня 2022 19:00

Трильйон на оборону, Україна на Web Summit, останній політ королеви. Ранкова SPEKA

Юлія Даниленко 15 вересня 2022 10:21

Стартап Максима Плахотнюка ATLANT 3D Nanosystems отримав $15 млн інвестицій

Євген Муджирі 13 вересня 2022 10:14

Jooble шукає співзасновників для внутрішніх стартапів компанії: хто може податися і як це зробити

Роман Судольський 30 серпня 2022 12:21