Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Новий рік — нові можливості: безкоштовні IT-курси від Ubisoft, EPAM та Devrain

Тетяна Новак
Тетяна Новак
19 січня 2022 4 хвилин читання

За даними Мінцифри, в Україні понад 2200 IT-компаній. Щороку кількість вакансій зростає у середньому на 30%, а число фахівців — лише на 18%. Щоб вирішити проблему із дефіцитом кадрів, дедалі більше компаній запускають власні освітні проєкти. SPEKA розповідає про три нові ініціативи, що з'явилися від початку 2022 року. 

Ubisoft: геймдев для випускників 

Київська студія оголосила набір на безкоштовну дворічну міжнародну програму Ubisoft Graduate для молоді, що хоче розпочати кар'єру в індустрії відеоігор. Податися на конкурс можуть випускники 2022 року, а також молоді фахівці з комерційним досвідом менше одного року. Можна обрати один із трьох напрямів: геймплей-програмування, онлайн-програмування або UX-дизайн.

Навчання відбуватиметься у гібридному форматі. Учасники матимуть доступ до освітніх матеріалів Ubisoft, а також можливість попрацювати над реальними проєктами студії. Доведеться тісно спілкуватися з іноземними розробниками, тому англійська має бути відмінною.

Під час програми всі учні отримуватимуть зарплату як стажери, а в найкращих буде шанс влаштуватися на роботу в Ubisoft.

Заявки приймають до 28 лютого 2022 року. 

Devrain: підготовка до екзаменів Microsoft 

Компанія Devrain запускає програму Upskilling Initiative для розробників, що прагнуть отримати сертифікат фахівця з технологій Microsoft. Головні напрями — основи Microsoft Azure, робота з даними та машинне навчання, розроблення бізнес-застосунків на Microsoft Azure та Power, інфраструктура та безпека.

Учасникам пропонують лекції і менторські консультації від сертифікованих експертів Microsoft. Крім того, у межах програми можна буде:

  • відвідати Microsoft Virtual Training Days і автоматично отримати безкоштовний ваучер на складання екзамену рівня Fundamentals;
  • взяти участь у підготовчих сесіях до складання екзаменів від компанії Fastlane та здобути безкоштовний ваучер на складання екзамену рівня Advanced.

Навчання розпочнеться 20 січня і триватиме приблизно до середини 2022 року. Реєструватися на програму не потрібно, всі матеріали і заходи — у відкритому доступі. 

EPAM: школа QA для багатодітних батьків і людей з інвалідністю

Спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) компанія EPAM  запускає безкоштовний курс з автоматизованого тестування для вразливих верств населення — молоді з інвалідністю, одиноких батьків, батьків багатодітних сімей та людей, що доглядають за дітьми з інвалідністю. Пройти навчання можуть мешканці населених пунктів, які беруть участь в ініціативі ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді». Вимоги до учасників: вища освіта, базові технічні знання і початковий рівень англійської.

Заняття проводитимуть онлайн у вечірній час. Курс триватиме шість місяців і складатиметься з трьох етапів. Після першого етапу доведеться здати випускну роботу, після другого — пройти співбесіду. З кожним етапом кількість практики у навчанні збільшуватиметься, а програма ставатиме дедалі більш спеціалізованою. За результатами третього етапу найкращі студенти зможуть приєднатися до команди EPAM.

Потенційні учасники мають подати заявку до 24 січня. Їм надішлють анкети та тести, які треба пройти до 30 січня. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Україна скликає IT-спеціалістів Європи для розроблення рішень з відбудови країни

Вадим Добровольський 11 годин тому

Як змінився світ та чого чекати далі. Тиждень у спільноті

Наталія Миронова 18 годин тому

Іноземні ІТ-спеціалісти зможуть віддалено працювати в Україні

Вадим Добровольський 30 вересня 2022 16:55

Чи варто довчатися й пробувати входити в ІТ саме зараз

Олександра Стеценко 29 вересня 2022 15:37

Представники креативних індустрій записали понад 170 лекцій на підтримку ЗСУ

CASES Team 29 вересня 2022 13:20