Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

IT-холдинг Roosh купив за шестизначну суму частку в українському стартапі Neurons Lab

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
27 вересня 2022 2 хвилин читання

Група компаній Roosh, що належить підприємцю Сергію Токарєву, придбала міноритарну частку українського стартапа Neurons Lab, який розробляє рішення на базі штучного інтелекту. Деталі угоди не розголошують, але йдеться про суму з шістьма нулями, повідомляє Forbes.

Як зазначає керівний партнер Roosh Ден Дмитренко, компанія придбала від 31 до 49% стартапа Neurons Lab.

Переговори між Roosh та Neurons Lab почалися восени 2021 року. Це перша інвестиція холдингу Roosh з початку вторгнення росії та перша за всю історію Neurons Lab.

Після завершення угоди Neurons Lab доєднається до інших бізнесів Roosh. Дмитренко та ще один партнер компанії Кирило Ухо увійдуть до ради директорів Neurons Lab. Угода дасть змогу Neurons Lab перейти від сервісної роботи та консалтингу до розроблення продуктів.

Що відомо про Roosh

Холдинг Roosh — група технологічних інвестиційних компаній, яка фокусується на штучному інтелекті та машинному навчанні. Серед бізнесів — освітня ком'юніті-платформа, технічний університет SET University, а також стартапи Reface та ZibraAI. 

У портфелі фонду 34 стартапи переважно зі США та Європи. Roosh Ventures інвестує $20-25 млн на рік, від початку 2022-го закрили понад 10 інвестицій, каже Дмитренко. Одна з нещодавніх угод — американський ігровий та кіберспортивний стартап Regression Games, який залучив $4,2 млн від New Enterprise Associate, а також відомі фонди Кремнієвої долини Andreesen Horowitz (a16z) та BBQ Capital. 

Що відомо про Neurons Lab

Neurons Lab — стартап, що розробляє рішення на основі штучного інтелекту. Засновники — Ігор Сидоренко, Олександр Гончар та Антон Федулов. Також опціони мають кілька співробітників-партнерів, що допомагають розвивати проєкт. В операційній команді 25 людей, ще 60 інженерів працюють над розробленням проєктів. У резерві є до 500 спеціалістів із вузькою експертизою, яких залучають за потреби. До угоди із Roosh стартап розвивався завдяки інвестиціям засновників та реінвестиціям власного прибутку.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Британський стартап створив комп'ютерні ігри для собак, що запобігають деменції

Катерина Колонович 1 годину тому

Складна зима, ІТ-фриланс, якою буде допомога Україні. Кращі матеріали тижня

Юлія Даниленко 3 години тому

У Мінцифри розповіли, як штучний інтелект допомагає Україні перемагати у війні

Руслан Сорока 20 годин тому

Як працюють ІТ-фрилансери, що треба для збереження талановитих працівників та в чому полягає нова етика українського бізнесу: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 20 годин тому

Правила work-life balance: бізнес, медитації та байдарки. Founder та СЕО Unicsoft Олексій Завгородній

Христина Коновалова 3 грудня 2022 11:03