Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

31% потенційних клієнтів обирають підрядників з офісами в інших країнах через загрозу збройного конфлікту в Україні — IT Ukraine

SPEKA Media
2 лютого 2022 2 хвилин читання

Асоціація IT Ukraine провела опитування своїх учасників щодо роботи IT-галузі в умовах загострення українсько-російських відносин. 

92% компаній оцінюють ризики можливої ескалації збройного конфлікту в найближчий час як низькі та середні. Водночас обсяги замовлень наявних клієнтів залишаються незмінними для 56% бізнесів, 13% клієнтів переглядають обсяги замовлень, а 31% потенційних клієнтів обирають компанії з центрами розробки в інших країнах. 

Maksym Tymchyk / Unsplash Maksym Tymchyk / Unsplash

Жодна з компаній не готує повну релокацію. 13% ІТ-бізнесів планують її для ключових спеціалістів, зокрема на вимогу клієнтів.

57% з опитаних керівників готові розглянути переїзд за ініціативи самих cпівробітників. Релокацію пропонують насамперед у західні регіони України, а також до сусідніх європейських країн. План реагування в умовах надзвичайних ситуацій мають або доопрацьовують 92% ІТ-компаній.

IT Ukraine IT Ukraine

Наразі українська ІТ-галузь та технологічні компанії з офісами розробки в Україні продовжують роботу в звичайному режимі, наголошують в асоціації. 

Коментарі