Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

IT Ukraine Association консультуватиме компанії щодо бронювання

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
20 березня 2023 2 хвилин читання

Українські IT-компанії зможуть отримати консультації онлайн з питань бронювання від мобілізації, військового обліку та тимчасового виїзду за кордон.

IT Ukraine Association разом з юридичними партнерами Arzinger, Asters, GOLAW, Sayenko Kharenko і Tretten Lawyers запустили проєкт юридичної підтримки компаній IT-індустрії з питань бронювання, військового обліку та тимчасового виїзду працівників за кордон.

Для отримання онлайн-консультації потрібно пройти коротке опитування на сайті Bron Legal Support. Перша консультація безоплатна.

«Нову процедуру бронювання військовозобов'язаних працівників на період воєнного стану розробили як універсальний механізм, без врахування специфічних аспектів діяльності ІТ-галузі. Від часу її впровадження ми побачили великий запит на експертну підтримку щодо реалізації процедури бронювання та особливостей ведення військового обліку. Оскільки на базі правового комітету асоціації накопичилася значна експертиза з цих питань, виникла ідея всі ініціативи асоціації щодо військового обліку і бронювання об'єднати в окремий проєкт. Мета проєкту не лише надавати консультаційну підтримку з актуальних питань, але й акумулювати та систематизувати проблемні питання, які накопичуватимуться в індустрії, для ініціювання вдосконалення чинного законодавства України», — каже партнер Arzinger, віцепрезидентка з правових питань IT Ukraine Association Катерина Олійник.

Проєкт покликаний надавати правову допомогу IT-компаніям, спростити комунікацію з Мінцифри, Міністерством оборони, Генштабом Збройних сил України та Міністерством економіки України. У майбутньому він стане платформою для вдосконалення чинного законодавства України в інтересах IT-галузі.

Раніше стало відомо, які списки має подати кожна компанія, щоб забронювати працівників від мобілізації.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Об’єднання IT-компаній Technosystem обрало нове правління

Вікторія Рудзінська 7 червня 2024 16:09

Вперше українські IT-компанії беруть участь у технологічній виставці COMEX 2024 в Омані

Владислав Паливода 31 травня 2024 20:35

IT-асоціації закликали відправити законопроєкт про мобілізацію на доопрацювання

Кіра Іванова 7 лютого 2024 15:24

Як зареєструватись на програму стажування для вчителів Teachers Internship 2024

Кіра Іванова 5 січня 2024 18:14

Асоціація IT Ukraine нагадала про ризики законопроєктів про мобілізацію

Кіра Іванова 4 січня 2024 14:47