Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

IT у ванній: українці створили благодійну агенцію та отримали премію у США

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
13 березня 2023 2 хвилин читання

Вигадана креативна агенція Bathtub Creative, створена в колаборації Curiosity, Ukrainian PR Army та MacPaw Foundation, отримала престижну нагороду від American Advertising Federation.

Ідея «фейкової» агенції Bathtub Creative народилась через нові реалії українців — айтівці працюють із ванних кімнат під час повітряних тривог. Проте Bathtub має на меті зовсім не вигадані цілі — створити інструмент привернення уваги світової спільноти до України та збирати донати на підтримку жителів звільнених територій.

«Як клієнта вказали MacPaw Foundation, бо через фонд відбувається закупівля та доставка гігієнічних засобів у деокуповані території. Проте вся кампанія є виключно на волонтерських засадах агенції Curiosity: від ідеї до реалізації. Я б казала, що клієнт — Україна», — розповіла Head of PR MacPaw Foundation та співзасновниця Bathtub Creative Юлія Петрик

American Advertising Federation є найстарішою національною асоціацією з рекламної торгівлі в Сполучених Штатах. Щороку асоціація проводить конкурс, який визнає і нагороджує мистецтво в реклами. Це найбільший конкурс у рекламній індустрії, на який щороку подається понад 40 тис. заявок.

Раніше SPEKA розповідала, що інтерни на MacPaw Hackathon розробили диджитал-реєстр «уСпадок». Він популяризуватиме пам'ятки України.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

MacPaw представив мультфільми про кібербезпеку — відео

Богдан Камінський 30 листопада 2023 18:50

MacPaw додала українські символи в шрифт Fixel до його першої річниці

Юлія Мирська 23 листопада 2023 11:53

NASA поставила марсіанську місію на двотижневу паузу через Сонце

Богдан Камінський 14 листопада 2023 07:49

Wargaming переказала UNITED24 39 млн грн на швидкі типу C

Богдан Камінський 13 листопада 2023 14:48

MacPaw відстояла власні права на землю у Київській області

Богдан Камінський 9 листопада 2023 17:09