Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У Харкові відкрили навчальний кластер «Інноваційний кампус»

SPEKA Media
27 січня 2022 2 хвилин читання

Навчальний кластер буде працювати на базі Харківського політехнічного інституту. Проєкт ініціювали у 2018 році ректор вишу Євген Сокол та засновник UFuture Василь Хмельницький. Особливістю кластера має стати перехід від декларативної до проєктної схеми навчання. 

«Ми зібрали всі сучасні технології: підхід peer-to-peer learning, тобто співпраця на рівних, гейміфікація, проєктне навчання», — розповів Сокол. Він додав, що всі завдання у програмі взяли у конкретних організацій, які розробляють програмне забезпечення. 

Чотирирічну освітню програму для кластера розробили фахівці ucode IT academy. Набір стартував у 2019 році, перших студентів набирали з кафедри програмної інженерії та інтелектуальних технологій управління, а також кафедри комп'ютерної інженерії та програмування. 

Після першого року навчання у ХПІ студенти пройшли чотирьохтижневий марафон, щоб перейти до роботи над проєктами, заснованої на принципах гейміфікації та peer-to-peer (другий-третій рік навчання). Четвертий рік — це поглиблене вивчення предметів, практика та написання дипломної роботи.

Під час навчання студенти будуть проходити практику у провідних ІТ-компаніях України, зокрема GlobalLogic та MobiDev, а найуспішніші отримають від них офери. 

У межах проєкту реставрують двоповерхову будівлю колишньої їдальні університету. На це планували узяти кошти з бюджету самого вишу. Наприкінці 2020 року UFuture та NIX Solutions виділили на будівництво кампуса 8 млн грн через затримку з фінансуванням. Ще 10 млн грн на облаштування кампуса надав K.FUND.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як подати заявку і хто може навчатися: у Мінцифри відповіли на найчастіші запитання про ІТ Generation

Ірина Маринюк 12 серпня 2022 19:35

В Україні запустили безкоштовні ІТ-курси для дівчат: де і як подати заявку

Євген Муджирі 12 серпня 2022 15:00

Українські IT-фахівці стали першими, хто запровадив навчання у Метавсесвіті

Євген Муджирі 11 серпня 2022 12:32

Мінцифри оголосило прийом заявок до освітньої програми IT Generation: як податися

Євген Муджирі 8 серпня 2022 14:04

Як збільшення частки жінок в ІТ впливає на успіх бізнесу

Аліна Щербина 1 серпня 2022 18:24