Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Львівський ІТ Кластер інвестує у Центр ментального здоров'я

Олександр Кульбачний
Олександр Кульбачний Журналіст
20 червня 2022 3 хвилин читання

Львівський ІТ Кластер спільно з Львівською міською радою та Першим медичним об'єднанням Львова 20 червня оголосили про створення Центру ментального здоров'я. Про це повідомляє Львівська міська рада.

Допомогу психотерапевтів, психіатрів та психологів зможуть отримати учасники бойових дій, переселенці та всі, хто потребує підтримки у такий непростий час.

Заклад працюватиме на базі амбулаторно-клінічного центру Першого медичного об'єднання Львова.

Охочі зможуть отримати індивідуальні консультації, пройти групову терапію та отримати комплексну допомогу різного рівня. Потрапити на прийом можна буде за скеруванням від сімейного лікаря.

«У нас є лише один центр, де надають стаціонарну психологічну допомогу, але не маємо амбулаторного прийому для великої кількості людей, тому створення Центру ментального здоров'я дуже актуальне. Ми виділили для закладу цілий поверх, там триває ремонт. А команда із психіатрів і психотерапевтів уже працює з пацієнтами», — розповів керівник Першого медичного об'єднання Олег Самчук.

Центр працюватиме як частина великої ініціативи будівництва Національного реабілітаційного центру «Незламні».

«Співпраця Львівського ІТ Кластера з містом зразкова і корисна. Востаннє ми мали зустріч, коли кластер передавав термінали Starlink. А сьогодні асоціація надає великі кошти для створення Центру ментального здоров'я. Він стане серцевиною важливої екосистеми з реабілітації, завдяки якій усі постраждалі від війни зможуть отримати допомогу в фізичному та психологічному відновленні», — повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Усі необхідні витрати, пов'язані з ремонтними роботами та облаштуванням приміщень, профінансує Львівський ІТ Кластер, а одним із найбільших благодійників є компанія-учасниця Львівського ІТ Кластера JustAnswer.

Вартість створення Центру сягає понад 5 млн грн.

«У перші дні повномасштабної війни ми почали спільно з містом організовувати центри для переселенців. Понад 10 тис. людей отримали там прихисток. Але ми розуміємо, що треба робити більше. Від міської влади дізналися про Центр ментального здоров'я, і наша наглядова рада вирішила підтримати його. Тема психологічного здоров'я є актуальною для представників нашої галузі. Бо сотні тисяч людей з півночі, півдня, сходу України вимушено покинули свої домівки. І вони потребують підтримки», — розповів СЕО Львівського ІТ Кластера Степан Веселовський.

Очікують, що Центр ментального здоров'я запрацює у вересні 2022 року.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Отримати грант чи піти стажером: як IT-компанії впливають на розвиток освіти в Україні

GlobalLogic Ukraine 17 годин тому

Українська сервісна компанія TechMagic придбала Dynamo Development

Вадим Добровольський 22 вересня 2022 17:05

Які IT-спеціальності мають найбільший попит в Україні та Польщі

Вадим Добровольський 22 вересня 2022 13:35

В Україні запустили освітню платформу для спеціалістів зі штучного інтелекту

Євген Муджирі 8 вересня 2022 15:17

В Україні запустили для дівчат безкоштовні ІТ-курси зі створення застосунків на базі даних

Євген Муджирі 8 вересня 2022 12:18