Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

ЕРАМ University відновлює свою роботу й пропонує спеціальний курс для «світчерів»

Наталія Миронова
Наталія Миронова
7 квітня 2022 2 хвилин читання

ЕРАМ University відновлює свою роботу. Серед тих студентів, з ким вдалося налагодити контакт, майже 75% слухачів зовнішніх програм та 85% учасників внутрішніх лабораторій готові повернутися до навчання.

 

Наприкінці березня в ЕРАМ відновили навчання для слухачів групи зовнішнього курсу та внутрішніх лабораторій, які стартували ще до початку війни в Україні. Основний акцент на програмах для розробників, тестувальників та інженерів хмарних сервісів. Зважаючи на підвищений інтерес до ІТ-спеціальностей, зокрема від тих, хто втратив роботу через війну, у компанії розробили програму для початківців. Вона буде доступна для усіх українців з будь-якої країни, які хочуть опанувати ази комп'ютерної інженерії та перейти в ІТ, не маючи попереднього досвіду. 

Також EPAM Ukraine відкриває набір на курс базової підготовки IT Fundamentals for Ukrainian Switchers для слухачів, які бажають змінити свою професію та стати частиною ІТ-індустрії. Цей курс компанія розробила спільно з Міністерством цифрової трансформації. Він містить два основні модулі й потребує знання англійської мови. Перший, базовий, модуль розрахований на 120 годин (8 тижнів навчання) і стосується основ комп'ютерної інженерії. Другий модуль орієнтований на розподіл за спеціалізацією: розроблення, тестування та хмарні технології. 

«Нині багато людей втратили роботу і вважають, що ІТ-галузь шансом знайти опору в житті. Наша мета — за короткий період підготувати охочих вступити на спеціалізовані програми. Ми готові навчити основам ІТ тисячі студентів», — ділиться Денис Гриньов. 

Подати заявку на навчання та ознайомитися з умовами програми можна за посиланням.

 

Коментарі
Інші матеріали

$1 млрд виторгу. EPAM презентувала результати першого кварталу 2022

Юлія Даниленко 10 травня 2022 17:24

Спрощене ЗНО-2022: реєстрація, графік та останні новини

Наталія Миронова 5 травня 2022 18:16

ЕРАМ оголошує про перезапуск освітньої програми для досвідчених фахівців

Kateryna Venzhyk 30 квітня 2022 08:58

Culver Aviation відкриває школу операторів дронів в Україні

Роман Судольський 29 квітня 2022 11:00

В Україні запустили освітній чатбот, який допоможе відновити документи чи знайти дитсадок

Наталія Миронова 18 квітня 2022 12:55