Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

IT-Integrator побудував для аеропорту ДП Антонов в Гостомелі мобільний центр обробки даних

Ганна Гілова
Ганна Гілова Журналіст Speka
16 червня 2023 3 хвилин читання

Компанія «ІТ-Інтегратор» у співпраці з Alpha Grissin Infotech у рекордні строки створили новий модульний центр обробки даних (МЦОД) для аеропорту ДП «Антонов» у Гостомелі.

Модульну конструкцію можна оперативно розбирати та збирати на новій локації, а також транспортувати дорогами загального користування. Інженери прорахували та забезпечили жорсткість металоконструкцій, спеціальних стикувальних вузлів, встановили посилені балки, запроєктували дах з необхідним кутом нахилу для відведення опадів і можливість розміщення зовнішніх блоків кондиціонерів.

МЦОД складається з двох конструктивних елементів, що створюють внутрішній простір, в якому встановлені шафи для ІТ-обладнання, кондиціонери, джерела безперебійного живлення, електрощити, системи протипожежної безпеки.

МЦОД для аеропорту ДП «Антонов» у Гостомелі
МЦОД для аеропорту ДП «Антонов» у Гостомелі
Такий підхід дав можливість залучити мінімальну кількість стороннього персоналу для запуску об'єкта на місці встановлення, адже всі системи налаштували та перевірили у заводських умовах. Це було виправдано з точки зору безпеки та швидкості запуску проєкту.
Наталія Герц, заступниця директора ДП «Антонов»

Усі рішення конструкції відповідають чинним державним правилам і стандартам, вимогам безпеки та охорони праці.

Війна зруйнувала не тільки наше звичне життя, але й стала викликом для нашої команди, яка мала на льоту змінювати підходи в роботі. Проєкт побудови модульного ЦОД для ДП «Антонов» – приклад професіоналізму, який продемонстрували всі залучені до реалізації сторони, вирішуючи стратегічно важливе завдання.
Максим Коробко, керівник проєкту компанії «ІТ-Інтегратор»

Проєкт передбачає можливості для масштабування у майбутньому. Так, закладена можливість збільшення часу автономної роботи, масштабувати систему охолодження.

На початку повномасштабного вторгнення український вантажний аеропорт у Гостомелі був місцем жорстких боїв російського десанту з Силами оборони України. Під час спроби захоплення летовища нищівних руйнувань зазнала і ІТ-інфраструктура аеропорту.

ДП «Антонов» — українське державне авіаційне підприємство, що об'єднує конструкторське бюро, комплекс лабораторій, експериментальний та серійний завод, випробувальний комплекс. У світі компанія відома, перш за все, як розробник транспортних, регіональних пасажирських літаків та літаків спеціального призначення.

ІТ-Інтегратор — найбільший розробник і постачальник IT-рішень для корпоративного і державного секторів в Україні. Основні напрямки роботи — інформаційна безпека, дата-центри, базова ІТ-інфраструктура, мережева інфраструктура, контакт-центри, системи управління і моніторингу, інженерна інфраструктура, хмарні сервіси. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

В Україні просять фіксувати російські гвинтокрили через «єВорог»

Владислав Паливода 43 хвилини тому

Зміни до постанови про бронювання: заява IT-спільноти України

Владислав Паливода 1 годину тому

Україна отримає новий німецький танк Frankenstein

Владислав Паливода 4 години тому

Яке озброєння США передали Україні за час війни

Анастасія Ковальова 16 червня 2024 13:05

Українська A3tech сертифікує машину для розмінування MV-10

Вікторія Рудзінська 13 червня 2024 17:08