Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Іспанія буде видавати візи «цифрових кочівників», щоб привабити фрилансерів

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
26 вересня 2022 2 хвилин читання

В Іспанії розглядають законопроєкт, яким започаткують видавання так званих віз цифрових кочівників. Вони дадуть змогу іноземним спеціалістам, зокрема з IT, працювати з-за кордону в іспанських компаніях.

Ці візи планують видавати тим спеціалістам з-за кордону, хто працює віддалено на підприємствах за межами Іспанії та отримує щонайбільше 20% свого доходу від іспанських фірм.

Наразі закон ще не ухвалили, але ключові моменти вже відомі. Така віза буде чинною протягом року. Надалі її подовжать на п'ять років. Важливий момент: близькі родичі (дружина, чоловік, діти) зможуть приєднатися до заявника.

«Цифрові візи» призначені для спеціалістів, які є громадянами країн, що не входять до Європейського економічного простору. У них має бути трудовий договір з іспанською компанією, якщо вони фрилансери, і повинні показати, що вони регулярно працювали у компанії за межами Іспанії.

Перші чотири роки оподатковування буде за ставкою 15%, а не за стандартною для Іспанії базовою ставкою 25%.

Із впровадженням віз «цифрових кочівників» Іспанія долучається до 15 інших європейських країн, які пропонують схожі версії віз.

Наприклад, у Хорватії заявники мають заробляти не менше 2300 євро на місяць, в Естонії — 3500 євро, в Ісландії — 7100 євро, а у Португалії — лише 700 євро. Вважається, що Іспанія впровадить мінімальний щомісячний дохід приблизно 2000 євро. Греція впровадила закон про «цифрових кочівників» у жовтні 2021 року, пропонуючи проживання від одного до трьох років. Заявники повинні мати щомісячний дохід у розмірі 3500 євро.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Складна зима, ІТ-фриланс, якою буде допомога Україні. Кращі матеріали тижня

Юлія Даниленко 22 години тому

Як працюють ІТ-фрилансери, що треба для збереження талановитих працівників та в чому полягає нова етика українського бізнесу: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 4 грудня 2022 17:00

Правила work-life balance: бізнес, медитації та байдарки. Founder та СЕО Unicsoft Олексій Завгородній

Христина Коновалова 3 грудня 2022 11:03

Чому під час війни і атак по енергетичній інфраструктурі варто використовувати електронні документи

Владислав Миронович 2 грудня 2022 18:00

План безперервності бізнесу: ключові поради, як досягти стійкості

GlobalLogic Ukraine 2 грудня 2022 13:30