Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Вадим Роговський та Ігор Маханьок запустили фонд Geek Ventures. В кого вони інвестуватимуть

SPEKA Media
14 грудня 2021 2 хвилин читання

Засновник компаній Clickky та 3DLOOK Вадим Роговський та інвестор понад 87 стартапів Ігор Маханьок заснували венчурний фонд Geek Ventures. Натепер портфель фонду нараховує 6 інвестицій: Noty.ai, Innsense, Clueby, Qibus, Narrative BI та Gainy. Останні два стартапи – на етапі підписання угод.

Фонд шукає стартапи з засновниками зі Східної Європи, які фокусуються на американський ринок. Бажано, щоб хоча б один із засновників вже знаходився в США, розумів ринок США та мав експертизу у галузі розвитку стартапу. 

«Важливо, щоб стартап був орієнтований на американський ринок. Зокрема, щоб там був будь-який трекшн у кількості аудиторії чи фідбек від бета-користувачів», – розповів Роговський в коментарі SPEKA.
<br>

Geek Ventures інвестуватиме на стадіях pre-seed та seed. Фонд допомагатиме компаніям виходити на ринок США, наймати людей, шукати партнерів та інвесторів для наступних раундів.

«На ранній стадії я дивлюсь на два моменти. По-перше фаунер повинен бути переконаний у своїй правоті та стратегії, але водночас – бути голодним до знань. Це має бути баланс між власною переконаністю та вмінням слухати ринок та інвесторів – і робити правильні висновки», – говорить Роговський.
<br>

Щоб подати заявку, необхідно заповнити форму на сайті, написати засновникам у Facebook або LinkedIn, або надіслати лист на info@geek-ventures.com.

Коментарі
Інші матеріали

Як змінився ринок праці в ІТ: війна і плани на мирне майбутнє

Юлія Даниленко 26 травня 2022 14:10

MacPaw інвестує $1 млн у розвиток інноваційного центру «Промприлад»

Наталія Миронова 26 травня 2022 10:48

Jooble запускає власний інкубатор: 10 проєктів на рік отримають до $2 млн

Юлія Даниленко 23 травня 2022 15:09

Велике падіння Luna. Чому прив'язка до долара не захистила стейблкоїн та що буде з ринком

Юлія Даниленко 17 травня 2022 17:28

Roosh Ventures інвестує в американський фінтек-стартап TheGuarantors

Наталія Миронова 17 травня 2022 15:35