Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Intellias у 2021 році збільшив кількість працівників майже удвічі — до понад 2,5 тисяч

Олександр Кульбачний
Олександр Кульбачний Журналіст
4 липня 2022 3 хвилин читання

Українська ІТ-компанія Intellias протягом 2021 року збільшила кількість працівників майже удвічі — до понад 2,5 тис. спеціалістів і спеціалісток.

Як йдеться у звіті компанії за 2021 рік, це є рекордним зростанням за всю історію Intellias.

За даними компанії, у 2020 році в Intellias працювали 1570 людей, серед них жінок 25%. Протягом 2021-го цей показник зріс до 27,7%. При цьому понад 60% спеціалістів та спеціалісток компанії мають компетенції рівня Senior та вище.

У вересні 2021 року компанія приєдналася до мережі Глобального договору ООН, щоб посилити зусилля та скоординувати свої проєкти відповідно до Цілей сталого розвитку (ЦСР).

«Війна кардинально змінила наші пріоритети щодо соціальної відповідальності. Ми переосмислюємо деякі проєкти і запускаємо абсолютно нові, але основне, що нами керує завжди — це людяність і фокус на цінність, яку ми можемо принести суспільству», — коментує СЕО та співзасновник Intellias Віталій Седлер.

Як повідомлялося, станом на середину червня 2022 року, Intellias мала понад 340 відкритих позицій у різних країнах, з яких понад 70% орієнтовані саме на український ринок талантів.

Українцям пропонують долучитися до роботи над проєктами компанії у сферах автомотів, FinTech, Telecom, MedTech та інших. Запрошують фахівців, які працюють із різними мовами програмування та стеками.

Спеціалісти Intellias мають можливість працювати як віддалено, так і в офісі. Натепер в Україні функціонують три розробницькі центри — у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді. Останній відкрили навесні 2022 року. Усі вони працюють за принципом smart comfort, тобто створена система для комфорту працівників: зручні робочі місця, переговорні кімнати, кімнати відпочинку, кухні тощо. Крім того, у львівському офісі Intellias є безпечне і комфортне бомбосховище з Wi-Fi.

Аби не наражати людей на небезпеку, компанія тимчасово призупинила роботу офісів у Києві, Харкові та Одесі. Сьогодні Intellias розглядає можливість відкриття київського та одеського локацій.

У компанії триває впровадження стратегії з глобалізації бізнесу. На додаток до розробницького центру в Кракові, який працює від 2019 року, нещодавно компанія відкрила ще три офіси у Польщі — у Варшаві, Гданську та Вроцлаві.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Intellias купила британську IT-компанію Digitally Inspired

Вадим Добровольський 30 вересня 2022 11:20

Чи варто довчатися й пробувати входити в ІТ саме зараз

Олександра Стеценко 29 вересня 2022 15:37

Представники креативних індустрій записали понад 170 лекцій на підтримку ЗСУ

CASES Team 29 вересня 2022 13:20

Отримати грант чи піти стажером: як IT-компанії впливають на розвиток освіти в Україні

GlobalLogic Ukraine 28 вересня 2022 13:50

Які IT-спеціальності мають найбільший попит в Україні та Польщі

Вадим Добровольський 22 вересня 2022 13:35