Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Intellias пропонує понад 200 вакансій для українських спеціалістів

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
14 червня 2022 2 хвилин читання

ІТ-компанія Intellias, продовжує зростати й має понад 340 відкритих позицій у різних країнах світу, з яких понад 70% орієнтовані саме на український ринок талантів.

Українцям пропонують приєднатись до роботи над проєктами компанії у сферах автомотів, FinTech, Telecom, MedTech та інших. Запрошуються спеціалісти, які працюють із різними мовами програмування та стеками. Зокрема:

  • 33 вакансії відкрито для С++ спеціалістів, 
  • 31 – для Java розробників, 
  • 24 – для JS спеціалістів,
  • 24 – для DevOps інженерів, 
  • 20 – для Android та iOS розробників, 
  • 10 – для Embedded інженерів і багато інших.

Спеціалісти Intellias мають можливість працювати як віддалено, так і в офісі. Наразі в Україні функціонують три розробницькі центри – у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді. Останній було відкрито навесні 2022 року. Усі вони обладнані за принципом smart comfort, тобто створена ціла система для комфорту працівників: зручні робочі місця, переговорні кімнати, кімнати відпочинку, кухні тощо. Крім того, у львівському офісі Intellias є безпечне й комфортне бомбосховище з Wi-Fi. Спеціалісти з інших міст 

України також можуть приєднатись до компанії та працювати віддалено. Аби не наражати людей на небезпеку, компанія тимчасово призупинила роботу офісів у Києві, Харкові та Одесі. Наразі Intellias розглядає можливість відкриття київського та одеського ринків.

Також Intellias продовжує впроваджувати стратегію з глобалізації свого бізнесу. На додачу до центру розробки в Кракові, який працює з 2019 року, нещодавно компанія відкрила три нові офіси в Польщі – у Варшаві, Гданську та Вроцлаві. Розпочали свою роботу офіси в Хорватії та Болгарії, планується відкриття центрів розробки у Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії.

Окрім локальних спеціалістів, вакансії в цих країнах доступні й українським інженерам, які живуть у згаданих країнах або планують релокуватись.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Віддалена робота та турбота про працівників. Intellias, SoftServe та Precoro розповідають про нові цінності в українському IT та як вони впливають на наймання

Діана Полуніна 31 серпня 2022 12:03

Робота у маркетингу, рекламі та PR: де шукати, скільки платять, чи беруть без досвіду

Євген Муджирі 22 серпня 2022 10:52

Де можна найбільше заробити в Україні: експерти склали рейтинг регіонів

Євген Муджирі 18 серпня 2022 10:05

Шукати роботу в IT стало важче: статистика ринку праці під час війни

Євген Муджирі 16 серпня 2022 16:06

Почати з нуля: де на роботу беруть новачків без досвіду. Рейтинг вакансій

Євген Муджирі 12 серпня 2022 14:24