Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Intellias пропонує понад 200 вакансій для українських спеціалістів

Наталія Миронова
Наталія Миронова Випускова редакторка SPEKA
14 червня 2022 2 хвилин читання

ІТ-компанія Intellias, продовжує зростати й має понад 340 відкритих позицій у різних країнах світу, з яких понад 70% орієнтовані саме на український ринок талантів.

Українцям пропонують приєднатись до роботи над проєктами компанії у сферах автомотів, FinTech, Telecom, MedTech та інших. Запрошуються спеціалісти, які працюють із різними мовами програмування та стеками. Зокрема:

  • 33 вакансії відкрито для С++ спеціалістів, 
  • 31 – для Java розробників, 
  • 24 – для JS спеціалістів,
  • 24 – для DevOps інженерів, 
  • 20 – для Android та iOS розробників, 
  • 10 – для Embedded інженерів і багато інших.

Спеціалісти Intellias мають можливість працювати як віддалено, так і в офісі. Наразі в Україні функціонують три розробницькі центри – у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді. Останній було відкрито навесні 2022 року. Усі вони обладнані за принципом smart comfort, тобто створена ціла система для комфорту працівників: зручні робочі місця, переговорні кімнати, кімнати відпочинку, кухні тощо. Крім того, у львівському офісі Intellias є безпечне й комфортне бомбосховище з Wi-Fi. Спеціалісти з інших міст 

України також можуть приєднатись до компанії та працювати віддалено. Аби не наражати людей на небезпеку, компанія тимчасово призупинила роботу офісів у Києві, Харкові та Одесі. Наразі Intellias розглядає можливість відкриття київського та одеського ринків.

Також Intellias продовжує впроваджувати стратегію з глобалізації свого бізнесу. На додачу до центру розробки в Кракові, який працює з 2019 року, нещодавно компанія відкрила три нові офіси в Польщі – у Варшаві, Гданську та Вроцлаві. Розпочали свою роботу офіси в Хорватії та Болгарії, планується відкриття центрів розробки у Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії.

Окрім локальних спеціалістів, вакансії в цих країнах доступні й українським інженерам, які живуть у згаданих країнах або планують релокуватись.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Релокація великих аутсорсерів: як перевозили офіси та співробітників GlobalLogic, EPAM, Sigma Software, Intellias та Luxoft

Діана Полуніна 23 червня 2022 16:00

Українська Genesis активно наймає спеціалістів: відкрито 260 вакансій

Наталія Миронова 16 червня 2022 16:47

Робота, ресторани та транспорт: як змінюється економічний фронт України

Наталія Миронова 14 червня 2022 15:48

TECHIIA будуватиме нерухомість, аутсорсери вкладаються у закордонні офіси. Куди інвестують українські IT-компанії під час війни

Діана Полуніна 10 червня 2022 11:05

Скільки українські програмісти можуть заробити в Польщі — дослідження

Марія Макуха 31 травня 2022 16:43