Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Intellias купила британську IT-компанію Digitally Inspired

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
30 вересня 2022 2 хвилин читання

Одна з найбільших українських ІТ-компаній Intellias придбала Digitally Inspired. Ця швидкозростаюча IT-компанії, яка базується у Великій Британії, фокусується на роздрібній торгівлі та електронній комерції.

Intellias придбала Digitally Inspired для посилення своєї експертизи в індустріях Retail та eCommerce, а угода підписана у 20-річчя української IT-компанії. З головним офісом неподалік Лондону, Digitally Inspired дозволить Intellias стати ближче до клієнтів з Великої Британії та відкриє нові можливості для зростання на цьому ринку.

Тандем Intellias та Digitally Inspired дозволить реалізувати масштабні проекти разом з глобальними лідерами різних індустрій. Клієнти Digitally Inspired отримають доступ до потужної технологічної та галузевої експертизи Intellias.

Команда Digitally Inspired буде інтегрована в організаційну структуру Intellias. Своєю чергою, компанія Intellias приділятиме особливу увагу інтеграції корпоративної культури та цінностей і представленні нових можливостей для професійного зростання новоприбулих колег. Обидві сторони також зосередяться на створенні доданої цінності для клієнтів і cинергії зростання.Команда Digitally Inspired буде інтегрована в організаційну структуру Intellias.

Об'єднана компанія матиме понад 3000 професіоналів, значно розширюючи присутність Intellias у Великій Британії, на додачу до вже наявних локацій в Україні, Польщі, Німеччині, США, Болгарії, Хорватії, Іспанії, Португалії, Колумбії, Індії та ОАЕ.

Раніше ми повідомляли, що IT-холдинг Roosh купив за шестизначну суму частку в українському стартапі Neurons Lab.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

До «Дія.City» приєдналась ІТ-компанія Intellias

Максим Красіков 21 лютого 2024 17:30

«Укроборонпром» співпрацюватиме з Dynamit Nobel Defence

Богдан Камінський 17 лютого 2024 12:04

Українські IT-компанії відкриватимуть офіси в Катарі

Богдан Камінський 16 лютого 2024 15:49

Ciklum купує американського розробника ПЗ Infogen

Богдан Камінський 7 лютого 2024 23:25

Spotify уклав новий контракт із Джо Роганом на $250 млн

Богдан Камінський 5 лютого 2024 19:44