Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Intel планує вбудовувати ШІ в кожен свій продукт

Юлія Мирська
Юлія Мирська
30 липня 2023 2 хвилин читання

Генеральний директор Intel, Пет Гелсінгер під час звіту про прибутки за другий квартал 2023 року, оголосив про плани компанії вбудовувати штучний інтелект в кожен продукт, який вони виробляють, повідомляє TheVerge.

До кінця 2023 року Intel планує випустити свій перший споживчий чип Meteor Lake, з вбудованим нейронним процесором для завдань машинного навчання.

Спочатку Intel планувала використовувати спеціалізовані блоки прискорення ШІ лише для процесорів преміальних лінійок Ultra. 

Однак Пет Гелсінгер пояснив, що системи генеративного штучного інтелекту мають різноманітні завдання, які потребують обчислювальних ресурсів. У хмарних системах, де зазвичай розміщуються головні обчислювальні ресурси для штучного інтелекту, можуть виникати затримки при передаванні даних між хмарою та користувачами. Якщо перенести деякі обчислення на зовнішні пристрої, це дозволить знизити час відповіді на запити і покращити продуктивність систем штучного інтелекту.

З точки зору енергоспоживання, такий розподіл обчислювального навантаження теж виявляється ефективним. Наприклад, центральний процесор Meteor Lake може обробляти запити за декілька секунд, використовуючи десятки ват енергії. Навіть у переносних пристроях, таких як слухові апарати, такі прискорювачі будуть дуже енергоефективними, споживаючи всього 10 мікроват.

Тому Intel планує вбудовувати прискорювачі штучного інтелекту в кожен продукт, який вони випускають, щоб забезпечити оптимальну продуктивність і ефективність системи штучного інтелекту в різних сферах застосування.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Google розширює доступ до AI Opportunity Fund: Europe на Україну

Богдан Камінський 54 хвилини тому

Google Photos запроваджує нову функцію «Приховати безлад»

Вікторія Рудзінська 15 годин тому

LinkedIn тестує преміумверсію зі створення контенту за допомогою ШІ

Вікторія Рудзінська 16 годин тому

Відомому реперу приписують трек, який ймовірно згенерував штучний інтелект

Богдан Камінський 19 годин тому

Stability AI розширює доступ до моделі Stable Diffusion 3 через API та нову платформу

Вікторія Рудзінська 19 годин тому