Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Instagram тимчасово відмовляється від змін, які вже почали впроваджуватися

Валерій Моісєєв
Валерій Моісєєв Економіка
30 липня 2022 3 хвилин читання

Керівництво соцмережі Instagram все-таки прислухалося до критики і пообіцяло найближчими тижнями скоротити кількість рекомендацій у стрічці і відмовитися від повноекранного режиму.

«Я задоволений, що ми пішли на ризик. Якщо ми не зазнаємо невдачі час від часу, це означає, що ми мислимо недостатньо широко чи недостатньо сміливо, — сказав очільник Instagram Адам Моссері. — Але нам безперечно потрібно зробити великий крок назад і перегрупуватися».

Компанія впроваджувала зміни, покликані допомогти Instagram краще конкурувати з TikTok та врахувати зростання інтересу користувачів до перегляду більшої кількості відео.

За словами Моссері, редизайн часто спричиняє гнів користувачів, вороже налаштованих до змін, але цього разу незадоволеність була підкріплена внутрішніми даними Instagram. За його словами, тенденція до того, щоб користувачі дивилися більше відео, виникла ще до появи TikTok. Але зрозуміло, що людям справді не подобаються зміни у дизайні Instagram.

Компанія також планує показувати користувачам менше рекомендацій. Кількома днями раніше глава корпорації Meta Марк Цукерберг заявив, що рекомендовані пости та облікові записи в стрічках в даний час становлять близько 15% того, що користувач бачить, коли переглядає Facebook. А для Instagram ця цифра до кінця року сягне 30%.

 Instagram скоротить кількість рекомендованих постів та облікових записів лише тимчасово, оскільки працює над покращенням своїх інструментів персоналізації.

"Коли ви виявляєте у своїй стрічці щось, за чим раніше не стежили, то має бути висока планка – це має бути просто чудово, – сказав Моссери. – Ви маєте бути у захваті, побачивши це. Я не думаю, що зараз це відбувається досить часто. Тому нам потрібно зробити крок назад, з погляду відсотка фідів, які є рекомендаціями, покращити ранжування та рекомендації, а потім ми зможемо знову почати зростати".

Загрози домінуванню Instagram продовжують зростати: TikTok — найбільш завантажуваний додаток у світі, найпопулярніший веб-сайт і відеокомпанія, що найбільше переглядається. Функція Apple App Tracking Transparency проробила дірку в розмірі 10 млрд доларів в основному рекламному бізнесі Meta, і 27 липня Meta повідомила про своє перше квартальне зниження доходів Цукерберг зайняв бойову позицію і пообіцяв, що настає багато змін.

На цьому тлі є і позитивні повідомлення. В останньому кварталі кількість часу, який проводили люди за переглядом Reels, зросла на 30%, сказав Цукерберг. Це говорить про те, що попит користувача на коротке відео – у тому числі і на рекомендоване алгоритмами – реальний і заслуговує обліку в Facebook і Instagram.

Завдання полягає в тому, щоб з'ясувати, як інтегрувати ці відео до переповненого простору Instagram, де друзі, сім'я, знаменитості, творці та різні проєкти електронної комерції ведуть щоденну війну за увагу споживача.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Meta оголосила про скорочення штату та бюджетів Facebook

Вадим Добровольський 30 вересня 2022 15:42

Meta представила нейромережу Make-A-Video, яка генерує відео за текстовим описом

Вадим Добровольський 30 вересня 2022 10:05

Час мекнути, блокування PornHub, доказ знищення динозаврів. Ранкова SPEKA

Наталія Миронова 30 вересня 2022 10:03

Instagram назавжди заблокував акаунт Pornhub

Вадим Добровольський 29 вересня 2022 10:37

Meta запускає в Україні Facebook Reels

Вадим Добровольський 28 вересня 2022 16:20