Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Instagram Reels стали доступними в Україні: як створити таке відео

Євген Муджирі
Євген Муджирі Випусковий редактор SPEKA
3 серпня 2022 5 хвилин читання

Епоха великих «приходів» не завершується. Не встигли українські користувачі насолодитися подкастами в Spotify, як Meta підготувала для них свій власний сюрприз.

В Україну прийшли формат відео Reels для Instagram та стала доступною Music для Facebook та Instagram. Про це повідомили у пресофісі компанії Meta.

Впродовж наступних тижнів, всі опубліковані відео тривалістю до 15 хвилин будуть доповнені креативними інструментами Reels. Відео, створені користувачем, будуть розміщуватися в окремій вкладці, а публічні ролики тривалістю до 90 секунд і надалі будуть висвітлюватись в рекомендаціях для перегляду іншими користувачами в Instagram.

Instagram Reels запустили в Україні Instagram Reels запустили в Україні
«Ми дуже раді презентувати музичні функції на Facebook та Instagram, тому що вони справді необхідні нашим українським користувачам для самовираження. Ми розуміємо важливість надання популярних інструментів українцям, які хочуть продовжувати обмінюватись інформацією за допомогою наших платформ», — говорить Катерина Крук, керівниця з питань публічної політики для України в Meta.

З Reels, користувачі Instagram в Україні зможуть знімати та редагувати відео тривалістю до 15 хвилин. Окрім того, додавати до свого ролика музику з аудіотеки або створювати власний оригінальний звук: якщо обліковий запис автора звуку є загальнодоступним, інші користувачі матимуть можливість використовувати його у своїх відео, а також створювати ремікси.

Як створити Reels? 

Від сьогодні користувачі можуть знайти опцію створення Reels у камері Instagram. Можна зняти ролик безпосередньо в додатку або завантажити вже існуюче відео з фотоплівки. Reels пропонує різноманітні інструменти, які допоможуть кожному створити високоякісний контент, наприклад:

 • Аудіо. Користувачі можуть шукати пісню в аудіотеці Instagram або використовувати власне оригінальне аудіо, просто записавши з ним ролик. Коли користувачі діляться роликом з оригінальним аудіо, за ними закріплюється його авторство, і якщо користувач має загальнодоступний обліковий запис, інші люди можуть створювати ролики з цим аудіо, натиснувши «Використовувати аудіо» на вашому Reels.
 • Ефекти AR. Користувачі можуть обрати будь-який з багатьох ефектів, створених як власне Instagram, так і творцями з усього світу, й використовувати у своїх відео щоразу нові ефекти. 
 • Таймер і зворотний відлік. Ця функція допоможе користувачам налаштувати таймер для запису відео без використання рук. Щойно користувачі натиснуть кнопку запису, вони побачать зворотний відлік 3-2-1 і матимуть час підготуватися перед тим, як почнеться безпосередній запис протягом встановленого часу.
 • Вирівнювання. Користувачі можуть вирівнювати об'єкти зі свого попереднього ролика для запису наступного, щоб створити плавні переходи для таких моментів, як, наприклад, зміна вбрання або додавання у кадр нових людей.
 • Швидкість. Завдяки прискоренню або уповільненню частини відео чи аудіо, користувачі можуть залишатися в ритмі або створювати уповільнені відео.
 • Ретуш. Ця функція додасть загальний ефект згладжування. Користувачі матимуть можливість контролювати його інтенсивність.
 • Ремікси. Це оновлення дає можливість реагувати на креативні фотографії та відео, якими щодня діляться користувачі Instagram, а також колаборувати з іншими та збільшувати свою аудиторію. Серед нових функцій реміксів є:
   - ремікси для фото. Тепер користувачі можуть робити ремікси з публічних фотографій в Instagram – це чудовий спосіб створити відео швидко та легко. Під час міксування, фотографії автоматично перетворюються на Reels з макетом зеленого екрану, який дозволяє додавати власні відеокоментарі.
   - нові макети реміксів. Можна обрати з-поміж таких макетів: зелений екран, горизонтальне чи вертикальне розділення екрану, або режим реакцій. Користувачі можуть вражати свою аудиторію макетом «картинка в картинці» та створювати колаборації з роликами інших творців.
 • Шаблони. Нова функція, яка дозволяє легко створювати Reels, використовуючи інше відео як шаблон. Все, що потрібно зробити, це додати та обрізати власне відео під попередньо завантажене аудіо та шаблон.

Дізнавшись, що для української спільноти важливо мати доступ до музичних функцій, які можуть допомогти їй ефективніше спілкуватися та виражати себе, Meta також запустила власні аудіотеки у Facebook та Instagram.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Менше онлайн-купівлі та більше TikTok і кіно: топ найпопулярніших сайтів у липні

Ольга Кротовська 15 серпня 2022 13:12

Українські імпакт-стартапи зможуть долучитися до нової програми від tech2impact: деталі

Ірина Маринюк 11 серпня 2022 20:12

McDonald's оголосив про поетапне відкриття в Україні: спочатку Київ

Євген Муджирі 11 серпня 2022 15:30

Meta знищила одну з російських ботоферм, створену «кухарем путіна»

Леся Соловчук 6 серпня 2022 19:02

Meta секретно тестує власний аналог Twitch

Ольга Кротовська 6 серпня 2022 10:28