Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Інсайти з Web Summit, домашній біохакінг та корпоративна валюта: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
26 листопада 2023 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою та кейсами з читачами SPEKA.

Викиньте візитівки, вдягніть яскраві речі та призначте зустріч CEO Microsoft: інсайти з Web Summit 2023

Як обмінюватися контактами на найбільшій tech-конференції світу і чому там офіційний костюм краще замінити на фіолетову шубу? Секретами та інсайтами успішних відвідин Web Summit та інших великих конференцій ділиться Марія Баня, комунікаційна менеджерка STEM is FEM.

Привернути до себе увагу та запам’ятатись: PR-інсайти з Web Summit

А про те, що робити на Web Summit піарнику та які PR та маркетингові прийоми використовують фаундери, щоб звернути на себе увагу та запам’ятатися, розповідає Катерина Дорошевська, засновниця PR-агенції BECOME.

Чи можна встигнути на новорічні продажі, якщо створити магазин прямо зараз? Спойлер: можна

Зимові свята не за горами, проте чи можна розраховувати вигідно продати свій товар і заробити, якщо ви ще навіть не створили свій інтернет-магазин? Виявляється, так! А як це зробити, на прикладі свого досвіду розповідає власник агенції Sova Marketing Василь Солонецький.

Біохакінг: якими медичними технологіями користується IT-мільйонер Джонсон і як отримати те саме у сто разів дешевше?

Браян Джонсон — американський підприємець, IT-мільйонер та біохакер, який поставив собі за мету стати знову 18-річним юнаком і ніколи не старіти. У нього непогано виходить. Правда, коштує йому це приблизно $2 млн на рік. Євген Шагов, засновник AM System, розповідає, як кожен може робити щось подібне, але набагато дешевше.

Корпоративна валюта: як вона працює та як її запровадити у компанії

Всі звикли до звичайних грошей у гаманцях. Але на роботі окрім зарплатні вам можуть виплачувати ще й корпоративну валюту. Навіщо вона потрібна і як запустити у себе в компанії, розповідає Сергій Вербовий, Employer Brand Manager у Binariks.

Оптимізація контенту для Google Discover: залучайте аудиторію на новому рівні

Для фахівців з SEO, які можуть витрачати безсонні ночі через останні оновлення Google, сервіс Google Discover відкриває нові можливості для залучення аудиторії. Як працювати з цим інструментом, розповідає CEO 4Limes IT Company В'ячеслав Юренко.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як масштабувати проєкти, у чому цінність медіації для бізнесу, особливості Facebook-маркетингу в Латинській Америці: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 19 лютого 2024 10:00

Як популяризувати українські товари на міжнародному ринку: кейс Stvoreno.

Оксана Темірбаєва 13 лютого 2024 14:00

Як захистити криптогаманець, провести тимбілдинг у шести часових поясах та підготуватися до технічної співбесіди: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 12 лютого 2024 13:00

Як використовувати ШІ у маркетингу, що таке фішинг підтвердження, тренди хмарних сервісів у 2024 році: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 5 лютого 2024 15:00

Глобальні тренди HR, cтратегії YouTube-маркетингу в Азії та комунікація з малоактивною аудиторією: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 22 січня 2024 10:00