Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Ін'єкція ботокса в лоб змінює те, як мозок обробляє емоції інших людей

Анастасія Ковальова
Анастасія Ковальова Журналіст
25 березня 2023 2 хвилин читання

Нове дослідження показало, що ін'єкція ботокса в лоб може змінити те, як мозок людини інтерпретує і обробляє емоції інших людей. Ймовірно, це викликано порушенням передачі сигналів між лицьовими м'язами та мозком.

Гіпотеза мімічного зворотного зв'язку передбачає, що, коли людина бачить зле чи радісне вираз обличчя іншої людини, він несвідомо напружує чи скорочує м'язи свого обличчя. Ці зміни м'язів обробляються мозком та допомагають інтерпретувати емоції. Вважається, що це реакція як допомагає розпізнавати емоційний стан інших людей, а й переживати їх самим.

Дослідники помітили, що активність мигдалеподібного тіла, частина мозку, що відповідає за обробку емоцій, побачивши щасливих і сердитих осіб значно збільшилася після ін'єкції. Вчені також зафіксували зміни у веретеноподібній звивині, частині мозку, що допомагає розпізнавати обличчя та об'єкти.

Підписуйтеся на наші соцмережі

За словами дослідників, ін'єкція ботокса, що частково паралізує міжбрівні м'язи, ускладнює зв'язок між обличчям та мозком. І це, своєю чергою, може утруднити сприйняття емоцій іншої людини.

Команда зазначає, що для глибшого розуміння зв'язку м'язів обличчя та сприйняттю емоцій потрібні додаткові дослідження за участю більшої кількості людей, а також із великою кількістю емоцій.

Нагадаємо, що дослідники показали, що продукти з високим вмістом жиру та цукру змінюють наш мозок, якщо ми регулярно споживаємо їх навіть у невеликій кількості.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Флешмоб з Ice Bucket Challenge повертається через 10 років

Олеся Дерзська 12 липня 2024 14:15

Ринок генеративного ШІ в медицині зросте до $22 млрд у найближчі роки — прогноз

Вікторія Рудзінська 11 липня 2024 13:16

Шість українських стартапів перемогли у Health Pre-Acceleration Demo Day

Олеся Дерзська 10 липня 2024 13:26

Стан Охматдиту після атаки 8 липня: що пошкоджено

Олеся Дерзська 9 липня 2024 18:57

Український Esper Bionics отримав $5 млн на розвиток біонічних технологій

Кіра Іванова 1 липня 2024 18:18