Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Індійська компанія розробила нову веганську шкіру зі шкірки помідорів

Юлія Мирська
Юлія Мирська
28 серпня 2023 2 хвилин читання

Індійська компанія Bioleather, яка спеціалізується на розробленні нових тканин, випустила нову веганську шкіру, виготовлену зі шкірки помідорів, повідомляє FreshPlaza.  

Bioleather представляє новий матеріал як альтернативу традиційній тваринній шкірі. Він повністю біорозкладається та не містить пластику і хімічних речовин, що можуть нашкодити людям та довкіллю.

Біошкіра, отримана з томатів, є інноваційним матеріалом, який може допомогти вирішити екологічні проблеми, пов’язані з виробництвом тваринної шкіри.

Підписуйтеся на наші соцмережі

У 2019 році Bioleather випустила свій перший продукт — Original Bioleather, міцну та комфортну тканину, виготовлену з мікробів. Виробництво такого матеріалу потребує лише невеликої кількості землі, води та енергії, порівняно з виробництвом традиційної тваринної шкіри.

«Виробництво тваринної шкіри відповідальне за щонайменше 15% світових викидів парникових газів і споживає 25% світової прісної води»
керівництво Bioleather

Для виготовлення нового матеріалу на основі шкірки томатів Bioleather використовує запатентований процес, який починається з вилучення з томатної шкірки головного компонента — лікопіну. 

Потім він поєднується з іншими рослинними матеріалами, як-от бавовна, органічні речовини з помідора та біополімер, для створення гнучкого, міцного та екологічного матеріалу. За словами Bioleather, таку біошкіру можна використовувати у різних галузях, зокрема у виготовленні одягу, взуття та аксесуарів.

Підписуйтеся на наші соцмережі

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Apple вироблятиме нові моделі iPhone в Індії

Владислав Паливода 30 липня 2024 13:43

Вчені знайшли новий спосіб закріплення живої шкіри на роботах

Вікторія Рудзінська 28 червня 2024 07:44

Cylib залучає 55 млн євро для екопереробки акумуляторів електромобілів

Вікторія Рудзінська 31 травня 2024 07:10

Як штучний інтелект впливає на довкілля: інтервʼю з ChatGPT

Анна Корягіна 30 травня 2024 17:30

ШІ рятує слонів в Індії

Олеся Дерзська 21 травня 2024 14:30