Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Індійська компанія розробила нову веганську шкіру зі шкірки помідорів

Юлія Мирська
Юлія Мирська
28 серпня 2023 2 хвилин читання

Індійська компанія Bioleather, яка спеціалізується на розробленні нових тканин, випустила нову веганську шкіру, виготовлену зі шкірки помідорів, повідомляє FreshPlaza.  

Bioleather представляє новий матеріал як альтернативу традиційній тваринній шкірі. Він повністю біорозкладається та не містить пластику і хімічних речовин, що можуть нашкодити людям та довкіллю.

Біошкіра, отримана з томатів, є інноваційним матеріалом, який може допомогти вирішити екологічні проблеми, пов’язані з виробництвом тваринної шкіри.

У 2019 році Bioleather випустила свій перший продукт — Original Bioleather, міцну та комфортну тканину, виготовлену з мікробів. Виробництво такого матеріалу потребує лише невеликої кількості землі, води та енергії, порівняно з виробництвом традиційної тваринної шкіри.

«Виробництво тваринної шкіри відповідальне за щонайменше 15% світових викидів парникових газів і споживає 25% світової прісної води»
керівництво Bioleather

Для виготовлення нового матеріалу на основі шкірки томатів Bioleather використовує запатентований процес, який починається з вилучення з томатної шкірки головного компонента — лікопіну. 

Потім він поєднується з іншими рослинними матеріалами, як-от бавовна, органічні речовини з помідора та біополімер, для створення гнучкого, міцного та екологічного матеріалу. За словами Bioleather, таку біошкіру можна використовувати у різних галузях, зокрема у виготовленні одягу, взуття та аксесуарів.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Індія збирається створити власну базу на Місяці до 2050 року

Юлія Мирська 8 грудня 2023 07:36

Foxconn та Pegatron зупинили виробництво iPhone в Індії через екстремальні погодні умови

Юлія Мирська 5 грудня 2023 09:03

Японська компанія випускатиме акумулятори для Apple iPhone в Індії

Артем Житкевич 4 грудня 2023 21:20

Foxconn інвестує $1,5 млрд у розширення своєї діяльності в Індії

Юлія Мирська 29 листопада 2023 13:57

Індія запускає програму стимулювання виробництва ПК

Артем Житкевич 21 листопада 2023 17:40