Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Ілон Маск оголосив нову СЕО Twitter: хто вона така

Ольга Горбенко
Ольга Горбенко Новинарка SPEKA
12 травня 2023 3 хвилин читання

Власник Twitter Ілон Маск оголосив нову СЕО компанії. Нею стане Лінда Яккаріно, повідомив Маск у Twitter.

Він уточнив, що Яккаріно зосередиться насамперед на бізнес-операціях Twitter, тоді як він сфокусується на дизайні продукту та нових технологіях.  

«З нетерпінням чекаю співпраці з Ліндою, щоб перетворити цю платформу на X, застосунок для всього»,
написав Ілон Маск.

Лінда Яккаріно була головою відділу глобальної реклами та партнерства в NBCU. 

12 травня NBCU оголосила, що Лінда Яккаріно покидає свою посаду.  

Підписуйтеся на наші соцмережі

«Бути частиною Comcast NBCUniversal і очолити неймовірну команду було справжньою честю. Ми змінили нашу компанію та всю галузь, і я дуже пишаюся тим, чого ми досягли разом, і вдячна моїм колегам і наставникам, особливо Браяну Робертсу, Майку Кавані та всій команді керівництва NBCU»,
прокоментувала Яккаріно.

Хто така Лінда Яккаріно

Лінда Яккаріно — нова СЕО Twitter, про призначення якої оголосив Ілон Маск 12 травня  Лінда Яккаріно — нова СЕО Twitter, про призначення якої оголосив Ілон Маск 12 травня 

Лінда Яккаріно працювала в NBCU понад 10 років, і виступала там за пошук кращих способів вимірювання ефективності реклами. Будучи керівником відділу продажів реклами NBCU, вона відіграла ключову роль у запуску стрімінгового сервісу Peacock із підтримкою реклами.

Бізнесвумен, яка контролює приблизно $13 млрд щорічного доходу від реклами в компанії, добре відома своїми тісними відносинами з маркетологами та рекламними агентствами. Яккаріно відома наполегливістю тактики ведення переговорів, і медіа-байєри називають її «оксамитовим молотом», зазначає WSJ

До NBCU Яккаріно була виконавчою віцепрезиденткою/COO з продажу реклами, маркетингу та поглинань у Turner Broadcasting, до складу якого на той час входила CNN.

Минулого місяця Яккаріно провела інтерв’ю з Маском на конференції в Маямі-Біч, під час якого вона запитала про його бачення Twitter і ставила питання про його власні, іноді суперечливі, твіти.

У NBCUniversal вона керувала командою з 2 тис. людей — це більше, аніж залишилося працювати в Twitter. За словами Маска, після численних звільнень штат компанії скоротився до 1500 осіб.

З моменту приєднання Яккаріно до NBCU у 2011 році, команда з продажу реклами заробила $100 млрд, і налагодила партнерство з багатьма новими медіакомпаніями, включаючи Twitter, а також Apple News, Buzzfeed, Snapchat і YouTube.

NBCU — американська мас-медійна компанія, заснована в 2004 році. Володіє та керує провідними розважальними та новинними брендами, зокрема NBC, MSNBC, CNBC, NBC Sports, Telemundo, NBC Local Stations, Bravo, USA Network і стрімінговим сервісом Peacock. NBCUniversal є дочірньою компанією Comcast Corporation.

Раніше SPEKA розповідала, що протягом останніх місяців Лінда Яккаріно допомагала Маску покращити ситуацію з рекламою у Twitter після втрати репутації серед рекламодавців.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

$45 млн на підтримку Трампа виділятиме Ілон Маск щомісяця

Владислав Паливода 22 години тому

Як Twitter став частиною інтернету та змінив світ: головне з історії соцмережі

Олександр Тартачний 15 липня 2024 14:48

ЄС звинувачує Х Ілона Маска у порушенні правил онлайн-контенту

Вікторія Рудзінська 12 липня 2024 20:35

Другий пацієнт отримає Neuralink в цьому місяці

Владислав Паливода 11 липня 2024 20:57

X додасть дизлайки під пости

Вікторія Рудзінська 10 липня 2024 18:01