Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Diablo Immortal стартує вже завтра, однак пограти зможуть не всі. Гра не вийде в росії, Бельгії та Нідерландах

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
1 червня 2022 2 хвилин читання

Онлайн екш-гра Diablo Immortal — перша мобільна гра в серії Diablo – як і анонсувалось, вийде 2 червня 2022 року. При цьому завантажити її можна буде як на Android та iOS, так і на ПК (однак бета-версії)

Її видавець – компанія Activision Blizzard – повідомила, що гра не виходитиме в Бельгії, Нідерландах та росії. У випадку з першими двома країнами причина полягає у тому, що у них лутбокси в іграх прирівняли до азартних ігор. Росіян позбавили можливості завантажити та пограти в Diablo Immortal через повномасштабну війну, яку рф розв'язала в Україні. Обмеження щодо ведення бізнесу в Activision Blizzard ввела в березні 2022 року. Цікаво, що керівництво компанії вирішило все ж залишити у грі російську локалізацію.

Diablo Immortal доступна лише в онлайн-режимі та вимагає постійного підключення до інтернету. Сюжетно Immortal пов'язує Diablo II і Diablo III, а стилістику та атмосферу бере з останньої. Гра є безкоштовною, однак в ній будуть додаткові покупки.

Нагадаємо, експерти підрахували, що з 24 лютого майже тисяча міжнародних компаній добровільно зупинила або обмежила свою діяльність у рф.

0
Прокоментувати