Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Ідеальний шторм: Маск хоче зробити Twitter платним

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
8 листопада 2022 2 хвилин читання

Новий власник Twitter розглядає можливість запровадити платний доступ для більшості чи всіх користувачів соцмережі.

Якщо минула п'ятниця принесла Twitter масові звільнення, то у понеділок з'явилися нові докази того, що після придбання Маском компанію по-справжньому лихоманить.

Як повідомляє The Verge із посиланням на Platformer, Ілон Маск хоче запровадити платний доступ для більшості чи всіх користувачів соцмережі.

Все це відбувається на тлі того, що від моменту придбання компанії її робітники не отримали безпосередньо від Маска інформації щодо його бачення майбутнього компанії. Ані електронною поштою чи на загальнокорпораційній зустрічі. До того ж перезапуск Twitter Blue на платній основі для усіх користувачів може призвести до того, що компанія втратить гроші та накопичуватиме борги.

Дійшло до того, що після масштабних скорочень у п'ятницю, що стосувалися майже 50% компанії, або приблизно 4 тис. людей, багато співробітників не розуміють, хто їхні керівники.

Дедалі більш непостійне керівництво Маска у поєднанні з його провокаційними твітами викликає занепокоєння щодо майбутнього Twitter як у працівників компанії, так і у користувачів соцмережі.

Нагадаємо, Twitter назавжди забанить облікові записи імітаторів, якщо вони не будуть позначені як копії. Таку реакцію спричинили дії декількох підтверджених користувачів, які змінили імена власних облікових записів на знеособленого Маска.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Ілон Маск обвалив вартість Twitter до 33% від ціни на момент купівлі

Ганна Гілова 17 годин тому

Twitter вийшов із кодексу ЄС щодо дезінформації

Кіра Іванова 28 травня 2023 10:41

Чипи Neuralink Ілона Маска дозволили використовувати на людях

Ганна Гілова 26 травня 2023 09:42

Meta може запустити конкурента Twitter вже наступного місяця

Ганна Гілова 23 травня 2023 08:35

ШІ згенерував вибух у Пентагоні, розпочалися тренування пілотів на F-16, Ірландія оштрафувала Meta на рекордну суму. Ранкова SPEKA

Ольга Горбенко 23 травня 2023 07:00