Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

IBM анонсувала платформу для створення моделей ШІ

Максим Красіков
Максим Красіков Редактор стрічки новин
9 травня 2023 3 хвилин читання

IBM на щорічній конференції Think  анонсувала IBM Watsonx. Нова платформа допоможе розробникам створювати моделі штучного інтелекту та забезпечити доступ до попередньо підготовлених моделей для генерації комп’ютерного коду, тексту тощо. Про це пише TechCrunch.

Watsonx надає клієнтам доступ до набору інструментів, інфраструктури та консультаційних ресурсів, необхідних для створення власних моделей штучного інтелекту або тонкого налаштування й адаптації доступних моделей ШІ на основі власних даних. Використовуючи Watsonx.ai, який IBM описує як «корпоративну студію для розробників штучного інтелекту», користувачі також можуть перевіряти та розгортати моделі, а також контролювати моделі після розгортання, нібито консолідуючи свої різні робочі процеси.

IBM стверджує, що Watsonx — це єдина на ринку інструментальна платформа штучного інтелекту, яка надає низку попередньо підготовлених, розроблених для підприємства моделей і «рентабельної інфраструктури». IBM пропонує компаніям сім попередньо навчених моделей, які використовують Watsonx.ai, деякі з яких мають відкритий код. Він також співпрацює з Hugging Face, стартапом штучного інтелекту, щоб включити тисячі моделей, наборів даних і бібліотек, розроблених Hugging Face. (IBM зобов’язується надати програмне забезпечення для розробників штучного інтелекту з відкритим кодом для Hugging Face і зробити кілька своїх моделей доступними з платформи розроблення штучного інтелекту Hugging Face.)

Підписуйтеся на наші соцмережі

«Вам досі потрібна дуже велика організація та команда, щоб мати змогу впроваджувати інновації [ШІ] у спосіб, який зможуть використовувати підприємства, — сказав Даріо Гіл, старший віцепрезидент IBM, журналістам під час круглого столу. — І це ключовий елемент горизонтальних можливостей, які пропонує IBM».

Можна сказати, що обидва продукти, на додаток до нового пакета Watsonx, представляють щось на кшталт подвоєння ШІ для IBM. Нещодавно компанія створила оптимізований для ШІ суперкомп’ютер, відомий як Vela, у хмарі. Крім того, компанія оголосила про співпрацю з такими компаніями, як Moderna та SAP Hana, щоб дослідити способи масштабного застосування генеративного ШІ.

Компанія очікує, що штучний інтелект до 2030 року додасть світовій економіці $16 трлн, а протягом наступних п’яти років 30% бек-офісних завдань буде автоматизовано.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

«До того як OpenAI зможе досягти того рівня, який ми вже маємо, ми будемо глибоко інтегровані в mining-індустрію»: інтерв’ю з COO Beholder Даніїлом Лубкіним

Анна Сергієнко 4 години тому

Intel очікує $1 млрд доходу від програмного забезпечення до 2027 року

Вікторія Рудзінська 12 липня 2024 22:04

Microsoft готується до запуску Copilot в OneNote для аналізу рукописних нотаток

Вікторія Рудзінська 12 липня 2024 19:38

З 25 по 28 липня у Києві пройде літній AI Startup Camp

Олеся Дерзська 11 липня 2024 15:26

Ринок генеративного ШІ в медицині зросте до $22 млрд у найближчі роки — прогноз

Вікторія Рудзінська 11 липня 2024 13:16