Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

І Huawei відвернулась від росії: компанія зупинила продажі та не виходить на зв'язок

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
28 травня 2022 2 хвилин читання

Китайська компанія Huawei на тлі повномасштабного вторгнення рф в Україну та численних санкцій хоч і не робила офіційних заяв про згортання бізнесу в росії, однак продажі обладнання зупинила і на зв'язок із російськими клієнтами виходити перестала. Враховуючи те, що Ericsson та Nokia офіційно припинили постачати техніку на російську територію, позиція китайського партнера натепер непокоїть росіян найбільше.

Як дізналося видання «Коммєрсант», Мінцифри рф провело зустріч з операторами мобільного зв'язку, щоб обговорити ситуацію, що склалась з іноземними постачальниками телекомунікаційного устаткування. На зустрічі порушували питання, яким чином на них можна вплинути. Зокрема, один із запропонованих варіантів — «задавити» одного з вендорів численними позовами, щоб інші «зрозуміли серйозність ситуації».

"Huawei може сказати однозначно "так" чи "ні", тільки якщо отримає на це настанову від уряду КНР, а жорсткі та необдумані дії рф лише призведуть до остаточного розриву відносин. Ви отримаєте свої $5-10 млн, і що робитимете з ними без технологій та обладнання?" — запитав один із співрозмовників видання, топменеджер великої компанії-постачальника.

Нагадаємо, за три місяці повномасштабної війни росії в Україні майже тисяча міжнародних компаній публічно заявила, що добровільно зупиняє або скорочує свою діяльність у рф. Детальніше про ІТ-компанії, які пішли, та ті, які продовжують повноцінно працювати у країні-агресорці, можна прочитати за посиланням.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

«Байки з калідору» з Євгеном Дубогризом: про економіку росії та України

Катерина Венжик 44 хвилини тому

Литовські залізниці послали «хакерів рф» у напрямку російського корабля

Катерина Венжик 3 години тому

ЄС готує сьомий пакет санкцій з можливим ембарго на золото

Олександр Тартачний 1 липня 2022 17:01

Fairy Thales: чи дійсно скандально відома французька компанія йде з російського ринку

Роман Судольський 1 липня 2022 14:50

Акції «Газпрому» обвалились тлі відмови від виплати рекордних дивідендів за 2021 рік

Ольга Кротовська 30 червня 2022 17:01