Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

HR за часів війни: як FAVBET вдається об’єднувати та підтримувати команду

Спекотне промо
Спекотне промо
31 жовтня 2023 3 хвилин читання

Повномасштабне вторгнення стало найбільшим викликом для українського бізнесу за 30 років незалежності. Директор HR-департаменту FAVBET Сергій Кошиль розповів, як одній із найбільших iGaming-компаній України вдалось подолати кризу та повернутись до повноцінної роботи, не лише зберігши більшість робочих місць, а й забезпечивши зростання команди.

Передусім безпека співробітників та підтримка ЗСУ

Через російське вторгнення значна частина наших співробітників покинула країну або переїхала в інші регіони. За час ковіду в компанії налагодили віддалену роботу, тому до дистанційки адаптувались швидко. Зараз, коли до Києва повернулось багато працівників, ми зберігаємо гібридний формат, адже війна в Україні триває й потрібно реагувати на всі атаки ворога.

На початку війни ми діяли за принципом «спочатку — безпека, потім — робота». Таким чином співробітники могли не перейматись, що втратять роботу через те, що не здатні працювати через переїзд, необхідність дбати про близьких або участь у волонтерській діяльності. 

У FAVBET є й ті, хто боронить країну у лавах ЗСУ. Ми пишаємось їхнім вибором, тому зберігаємо робочі місця та заробітну плату. Водночас спільно з благодійним фондом Favbet Foundation ми підтримуємо українську армію транспортом, дронами та високотехнологічним обладнанням. За час війни за сприяння компанії та фонду українські військові отримали вже 235 авто, 53 з них — нові позашляховики Peugeout Landtrek, які FAVBET придбав для комплектування ударних рот «Армії дронів».

Комунікація як основа корпоративної культури

Коли географія співробітників компанії охоплює не лише кілька українських регіонів, а й десяток країн світу, HR-відділу важливо створювати умови, в яких всі відчувають себе командою. Можна використовувати різні воркфрейми та методології для синхронізації.

Ми посилили внутрішні комунікації в компанії: почали більше «спілкуватися» зі співробітниками за допомогою розсилок, залучати до опитувань, проводити онлайн-заходи. Формат тимбілдингів змінився: співробітники можуть збиратися локальними командами та в межах виділеного бюджету проводити активності, адже масових заходів під час війни не проводимо.

Переваги для співробітників

Сьогодні наші працівники забезпечені страхуванням, отримують компенсацію за навчання, можуть відвідувати освітні заходи, конференції. Вирішувати різні питання співробітникам допомагають спеціалісти HR-відділу, яких ми називаємо піпл-партнерами». Їхнє завдання — забезпечити комфортні умови роботи.

Нещодавно FAVBET отримав нагороду як компанія з «Найкращою корпоративною культурою» під час HR Wisdom Summit.

Попри кризу, самовідданість працівників та правильно розставлені пріоритети дозволили FAVBET не лише працювати на попередньому рівні, а й зростати. Сьогодні двері компанії завжди відкриті для людей, що поділяють наші цінності, працюють на користь України в офісі та за його межами.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Технічний рекрутинг 2.0: оновлена версія воєнного часу

Telesens IT-компанія 14 годин тому

Українська команда Monte перемогла в турнірі ESL Challenger Jönköping з CS 2

Анна Старкова 30 листопада 2023 16:31

FAVBET та Всеукраїнська рекламна коаліція на Effie Awards нагородили Укрзалізницю спеціальною відзнакою

Анна Старкова 28 листопада 2023 16:18

Кіберспортивні зірки Petr1k, ceh9, Ghostik та XBOCT — нові бренд-амбасадори FAVBET

Анна Старкова 24 листопада 2023 14:16

15 зірок спорту, 3 знімальні дні та місяць постпродакшена. FAVBET презентував новий бренд-кампейн

Анна Старкова 17 листопада 2023 14:49