Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Графіки погодинних відключень: які регіони залишаться без світла 2 листопада

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
2 листопада 2022 2 хвилин читання

2 листопада з 6 години ранку впроваджені графіки погодинних відключень. Без електроенергії залишаться центральні та північні області України.

Наразі «Укренерго» надав операторам розподільчих мереж обсяги для обмеження електропостачання саме у форматі графіків погодинних відключень для споживачів у Центральному (Київ, Київська, Чернігівська, Черкаська та Житомирська області) та Північному (Сумська, Харківська та Полтавська області) регіонах країни.

Нагадаємо, графіки погодинних відключень передбачають, що певні групи споживачів будуть обмежувати щодня, але за розкладом, складеним операторами розподільчих мереж для кожної області. Графіки відключення саме в цьому форматі вже мали бути розроблені та оприлюднені обленерго заздалегідь.

Обмеження споживання необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі, забезпечити стале балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій після того, як електромережі були пошкоджені ракетними обстрілами та атаками дронів росіян.

Такі заходи дають змогу енергетикам якомога швидше відновити енергооб'єкти, балансувати систему та забезпечувати енергоживленням всіх споживачів.

Графіки можна знайти на сайтах розподільчих компаній (обленерго) за посиланням на сайти обленерго.

Нагадаємо, що вчора ектрено відключили північні райони Києва: без електроенергії залишилися Оболонь, Виноградар, Мінський масив та Куренівка. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

У застосунку «Київ Цифровий» з’явилася офлайн-мапа укриттів: як подивитись

Максим Красіков 2 червня 2023 19:23

Нічний обстріл Києва 1 червня: що відомо

Ганна Гілова 1 червня 2023 09:17

Аварійні відключення електроенергії в Україні — Київ, Харків, Дніпро, Одеса

Кіра Іванова 30 травня 2023 14:44

Нічна атака на Київ 30 травня: що відомо

Ганна Гілова 30 травня 2023 08:44

Ракетний обстріл 29 травня: що відомо

Ганна Гілова 29 травня 2023 12:51