Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

«Гра в кальмара», розшифрування мови тварин та штучний інтелект. Ранкова SPEKA

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
2 серпня 2022 4 хвилин читання

Згадуємо найцікавіші новини 1 серпня.

Spotify запустив подкасти в Україні

Стримінговий сервіс Spotify запустив розділ із подкастами в Україні, повідомляє NaChasi. Натепер доступні і українські, і зарубіжні подкасти. Однак з перебоями працює десктопна версія розділу.

Хто вже тестив?

Uklon змінив назву та розширив функціонал

1 серпня 2022 року український онлайн-сервіс виклику авто Uklon змінив назву на Uklon SuperApp. Відтепер користувачі можуть замовляти поїздки між містами України. 

Якщо застосунок не оновився автоматично, потрібно встановити актуальну версію у Google Play чи App Store.

На фоні плаче один BlaBlaCar.

Науковці хочуть навчитися розуміти мову тварин

Каліфорнійська організація хоче використати можливості машинного навчання для розшифрування комунікації в усьому тваринному світі. Організація, заснована у 2017 році, опублікувала свою першу наукову працю у грудні минулого року. Мета —  розблокувати комунікацію протягом нашого життя, а саме зуміти декодувати спілкування тварин й відкрити нелюдську мову. 

Донедавна декодування ґрунтувалося на спостереженні. Але інтерес до застосування машинного навчання для роботи з величезними обсягами даних, які можуть бути зібрані сучасними датчиками, встановленими на тваринах, зростає. 

Давно хотіла дізнатися, про що говорить моя собака.

Гендиректор Google говорить співробітникам про необхідність підвищити продуктивність

Google запускає нову ініціативу під назвою Simplicity Sprint у спробі підвищити ефективність та зосередити увагу співробітників в умовах невизначеної економічної ситуації.

Минулої середи компанія Alphabet провела свої чергові збори всієї команди, повідомляє CNBC. Генеральний директор Сундар Пічаї заявив, що продуктивність компанії Google не на належному рівні навіть за тієї кількості співробітників, яка є. Він закликав працівників допомогти «створити культуру, більш орієнтовану на місію, більш зосереджену на продукції, більш орієнтовану на клієнта». «Ми повинні подумати про те, як можемо мінімізувати чинники, що відволікають, і дійсно підняти планку як за якістю продукції, так і за продуктивністю», — сказав Пічаї.

…а інакше усіх звільнять.

Штучний інтелект відновлює старі фотографії

Луї Бушар та PetaPixel звернули увагу на безкоштовний інструмент, нещодавно розроблений дослідниками Tencent, GFP-GAN (Generative Facial Prior-Generative Adversarial Network), який може відновити пошкоджені портрети з низькою роздільною здатністю. Технологія поєднує інформацію від двох моделей штучного інтелекту, щоб за кілька секунд заповнити недостатні деталі фотографії реалістичними деталями, зберігаючи при цьому високу точність та якість.

Скоро штучний інтелект зможе все.

Інтерактивна ігрова компанія Immersive Gamebox співпрацює з Netflix для запуску гри Squid Game

Netflix уклав партнерство з компанією Immersive Gamebox, що спеціалізується на інтерактивних іграх і технологіях, щоб подарувати шанувальникам «Гри у кальмара» реальний досвід. Netflix, який зараз конче потребує зростання доходів та абонбази, отримає додаткові гроші від ліцензійної угоди. 

"Гра в кальмара" — це щось на довоєнному.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Супутник від Притули, Apple повертає працівників в офіс, статистика зарплат по регіонах та нові марки від «Укрпошти». Ранкова SPEKA

Олександр Тартачний 11 годин тому

Дата виходу й особливості iPhone 14, прощання Autodesk з росією та роботи-помічники від Google. Ранкова SPEKA

Роман Судольський 18 серпня 2022 08:35

Нові функції у «Дії», ускладнення на ринку праці в IT та хакерська атака проти «Енергоатому»

Олександр Тартачний 17 серпня 2022 08:45

«Розумний зелений екран» від TikTok і новий єдиноріг Адама Ноймана: ранкова SPEKA

Роман Судольський 16 серпня 2022 08:09

Зробити Google українським і great again

Олександр Тартачний 15 серпня 2022 15:52