Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Google випустив колекцію цифрового одягу спільно зі стартапом DressX, заснованим українками

SPEKA Media
6 грудня 2021 3 хвилин читання

Корпорація Google представила свою першу колекцію віртуального одягу – Pixel 6 Material. Колекцію розробили спільно зі стартапом цифрової моди DressX, який створили українки Дар'я Шаповалова та Наталія Моденова. В колаборації також взяла участь українська студія О0 Design.

SPEKA розповідає деталі.

У колекції, яку Google представив разом із DressX, 12 гендерно нейтральних металуків, створених за ідеями відомих фешн-інфлюенсерів, таких як реп-виконавець Тіні Темпа, стилістка Бетіна Луні та письменник Джек Гіннес. Моделі одягу існують лише віртуально і не мають фізичних аналогів. Користувачі можуть безкоштовно замовити цифрове вбрання і використовувати його для власних фотографій у соцмережах.

Для створення ескізів дизайнери використовували новий флагманський смартфон Google Pixel 6, зокрема його функцію редагування фото Magic Eraser, а також палітру кольорів Material You. Адаптацією зображень для різних екранів займалась українська студія O0 Design.

Генеральний менеджер O0 Design Ілля Крупеніков в коментарі для SPEKA розповів, що студія вже співпрацювала із DressX раніше – створювала дизайн маркетплейсу, першу версію застосунку і декілька відеоексплейнерів. За його словами, на цей раз колаборація була непростою – вхідні дані постійно змінювались, терміни були дуже стислими, а процес узгодження – складним.

Щоб отримати цифрове вбрання, користувач має завантажити на сайт проєкту якісне фото у повний зріст. Компанія обіцяє надіслати оброблене зображення протягом одного бізнес-дня.

Дар'я Шаповалова та Наталія Моденова запустили магазин диджитал-моди DressX у 2020 році. Окрім безкоштовного вбрання від Google на платформі розміщено декілька тисяч платних моделей одягу як суто віртуальних, так і створених за прототипами реальних речей із дизайнерських колекцій. SPEKA звернулася до засновниць DressX за коментарями, але на момент публікації не отримала відповіді.

У липні 2021 року DressX залучив $2 млн інвестицій, а у вересні ще $1,5 млн від низки ангельських інвесторів з індустрії моди, а також від фондів Unlock Venture Partners та Startup Mavericks.

Нагадаємо, 4 листопада 2021 року відбувся глобальний реліз українського фешн-симулятора SUITSME, де віртуальних моделей можна вбирати в одяг від світових брендів. За перший тиждень після запуску застосунок завантажили понад 100 тисяч людей. Подробиці — у матеріалі SРЕКА.

Коментарі
Інші матеріали

Українські вчителі отримають 43 тисячі ноутбуків від Google

Марія Макуха 17 годин тому

Google заборонив білорусам завантажувати та оновлювати платні програми у Google Play Store

Марія Макуха 19 травня 2022 11:48

Згадати все. За що український бізнес так не любить «головного фіскала» Данила Гетманцева

Katya Venzhik 19 травня 2022 11:25

Google побудував кампус з нуля: як виглядає Bay View

Наталія Миронова 19 травня 2022 10:27

Російська «дочка» Google ініціює банкрутство

Марія Макуха 18 травня 2022 16:34