Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Google скорочує набір співробітників через економічну нестабільність

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
13 липня 2022 2 хвилин читання

Google скоротив свої плани щодо набору персоналу до кінця поточного року. Це не означає, що наймання нових співробітників повністю зупинять, компанія продовжить брати на роботу на «інженерні, технічні та інші важливі посади». Про це йдеться у службовій записці гендиректора техногіганта Сундара Пічаї, яку має The Verge.

Таке рішення свідчить про обережність Google на тлі економічної невизначеності, а саме макроекономічних чинників, які можуть негативно вплинути на її бізнес.

«Рухаючись уперед, нам потрібно бути більш заповзятливими, працювати з більшою терміновістю, більш чіткою концентрацією та більшим голодом, ніж ми показували у сонячні дні. У деяких випадках це означає консолідацію там, де інвестиції перетинаються, та оптимізацію процесів. В інших випадках це означає припинення розробки та перерозподілу ресурсів у більш пріоритетні галузі. Підвищення ефективності компанії залежить від усіх нас», — йдеться у повідомленні Пічаї.

До аналогічного кроку вдалися й інші технокомпанії, серед яких Uber, Meta, Spotify та Snap. Низка інших, а саме Twitter, Netflix та GameStop, пішли шляхом звільнення працівників. Найбільший американський розробник ПЗ для бізнесу Oracle також анонсував масові звільнення у серпні 2022 року.

1
Прокоментувати
Alex Opex 13.07.2022, 12:11
Будьте обережні. Зараз через санкції проти росії та бізробіття, Google, Facebook та інші набрали на роботу тисячі "москалів". Може вони й хороші спеціалісти, але де можна, вони стараються для свого кремлівського х*йла та раши. Прикладів багато, самий простий - напишіть в Facebook коментар про руську армію в Україні "русские орки" і вас одразу заблокують на 30 днів за "ненависть та розжигання ворожнечі"
Інші матеріали

Чи варто довчатися й пробувати входити в ІТ саме зараз

Олександра Стеценко 29 вересня 2022 15:37

Щоб відчути атмосферу місця. Google суттєво оновлює пошукові алгоритми та мапи

Вадим Добровольський 29 вересня 2022 14:34

Закриті кордони для студентів-чоловіків, гра від штучного інтелекту та місячна ракета. Ранкова SPEKA

Юлія Даниленко 23 вересня 2022 08:49

3 млн євро на 5000 стипендій від Google для навчання українців

Вадим Добровольський 22 вересня 2022 13:05

Наш дорогий iPhone, тріумфальний лівий берег та бідний Google. Ранкова SPEKA

Наталія Миронова 20 вересня 2022 09:56