Google Messages розпочав програму тестування наскрізного шифрування для групових текстових повідомлень RCS. При цьому компанія не могла не наголосити, що Apple досі не підтримує стандарт RCS.
Згадуємо головні новини 2 грудня.
Майже 130 тисяч бізнесів подали до суду Великої Британії на Google та її материнську компанію Alphabet. Позивачі стверджують, що втратили гроші через політику Google стосовно реклами.
В Австралії вже рік чинне законодавство, за яким Google та Facebook мають платити ЗМІ за використаний контент. Експеримент визнали успішним — вже понад 30 видань отримують компенсацію від платформ.
Згадуємо головні новини 1 грудня.
Фонд Google for Startups Ukraine Support обрав 25 українських стартапів для фінансування. Крім грошей, Google for Startups надаватиме всім стартапам менторські сесії та технічну підтримку.
Google опублікувала частковий список змін для оновлення своєї Play System на грудень 2022 року. Оновлення додасть до застосунку Google Wallet цифрове посвідчення особи та водійські права.
За даними «Укрінформ», через війну приблизно 14 мільйонів українців змушені були покинути власні домівки та переміститися до безпечніших регіонів та країн. А це величезна кількість втрачених робочих місць! І це одна з тих причин, чому фриланс під час війни став надзвичайно актуальним. Як для бізнесу, так і для потенційних фрилансерів.
Мінкульт України разом з Google запустили онлайн-простір «Ukraine is here». Він знайомить людей з українською культурою за допомогою аудіовізуального мистецтва.
Дослідницька компанія Kantar Ukraine опублікувала рейтинг найпопулярніших сайтів у українців в жовтні.
Згадуємо головні події 25 листопада.
У компанії Google є секретний проєкт, який може зменшити потребу в інженерах: код буде писати сам себе.
Компанія Google оновлює свої Maps. Тепер через додаток можно шукати зарядне для електрокара та дізнатись, чи доступний заклад для людей з обмеженнями.
Google використовує інфраструктуру Ajax Systems для повідомлень користувачів про повітряні тривоги. На запит SPEKA у компанії розповіли, яким чином це відбувається.
Застосунок Look to Speak від Google відтепер доступний українською мовою. Він полегшує спілкування людям із моторними та мовленнєвими порушеннями.