Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Google запускає безкоштовний сервіс Market Finder для українського бізнесу: як ним користуватися

Євген Муджирі
Євген Муджирі Випусковий редактор SPEKA
8 вересня 2022 4 хвилин читання

Щоб допомогти українському онлайн-бізнесу в ці непрості часи, Google запускає в Україні Market Finder — безкоштовний сервіс, який допомагає компаніям виходити на нові ринки, шукати нових клієнтів і партнерів, збільшувати експортний продаж онлайн тощо.

Він також пропонує безкоштовно посібники, відео та поради, що максимально полегшує для компаній перші кроки на експортному ринку.

Як зазначають у Google, Market Finder буде корисним не тільки компаніям, які тільки думають про вихід на нові ринки і не знають, з чого почати, а й для експортерів з досвідом, які шукають нові шляхи для розвитку свого бізнесу.

Безкоштовний сервіс Google Market Finder надає легкий доступ до статистичних даних, інструментів і ресурсів, щоб розпочати розвиток свого бізнесу на міжнародному рівні.

Хочете продавати свої товари на закордонних ринках, але не знаєте, з чого почати? Перевірте готовність вашого бізнесу до експорту та отримати персоналізований звіт за допомогою інтерактивного сервісу My Export Score.

Уже експортуєте, але хочете визначити нові потенційні ринки? У Market Finder ви можете ознайомитись з показниками, які охоплюють 40 різних напрямів (від логістики й купівельної поведінки до повного економічного профілю країни) і які допоможуть вам знайти нові можливості.

Крок 1. Знайдіть найкращі ринки для свого бізнесу

Спочатку варто визначити пріоритетність країн, де ваші продукти чи послуги будуть найбільш привабливими. За допомогою інтерактивного сервісу Market Finder можна створити список нових перспективних цільових ринків для бренду, а також визначити попит на товари або послуги на основі щомісячних пошукових запитів місцевого населення, популярних тенденцій ринку, реального доходу на душу населення, користувачів Інтернету й рекомендованої ставки Google Ads. Market Finder аналізує використання споживачами Інтернету, демографічні дані та наявний дохід, надаючи чіткі показники та цінну інформацію про потенціал зростання ринку.

Крок 2. Підготуйте бізнес до глобального ринку

Якщо ви задоволені переліком запропонованих країн, Market Finder допоможе вам спланувати операції, зокрема щодо локалізації, налаштування платежів, обслуговування клієнтів, а також податкових, юридичних і логістичних операцій та підбору працівників. Наприклад, інструменти локалізації, посібники та поради продемонструють, як ефективно спілкуватися на новому ринку, а логістичні ресурси описують правила міжнародної доставки та транспортування для обраного вами ринку.

Крок 3. Прорекламуйте бізнес потенційним клієнтам

Щоб користувачі, які шукають ваш бізнес, могли легше його знайти, Market Finder допоможе вам розробити стратегію міжнародного маркетингу і надасть навчальні ресурси з цифрового маркетингу. Наприклад, за допомогою низки доступних прикладів, посібників і відео Market Finder показує, як створювати ефективні кампанії Google Ads, орієнтовані на вибраний вами ринок. Це допоможе вам розглянути рекламні рішення та важливість аналітики та вимірювання, а також надасть поради для технічних спеціалістів.

Раніше повідомлялося, що до кінця повномасштабної війни сервіси Google Workspace для малого і середнього бізнесу будуть безоплатними.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Жіноче підприємництво під час війни: який бізнес відкрити в кризу

Максим Грант за 13 годин

Text-to-image. Як нейромережі навчилися генерувати зображення завдяки NLP

Олександр Тартачний 7 годин тому

Як змінився світ та чого чекати далі. Тиждень у спільноті

Наталія Миронова 18 годин тому

Щоб відчути атмосферу місця. Google суттєво оновлює пошукові алгоритми та мапи

Вадим Добровольський 29 вересня 2022 14:34

Закриті кордони для студентів-чоловіків, гра від штучного інтелекту та місячна ракета. Ранкова SPEKA

Юлія Даниленко 23 вересня 2022 08:49