Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Google запускає в Україні новий Професійний сертифікат із кібербезпеки, продовжуючи ініціативи із захисту людей, бізнесу та урядів

Спекотне промо
Спекотне промо
29 травня 2023 4 хвилин читання

Питання кібербезпеки останнім часом стають дедалі актуальними. Глобально у 2022 році кількість кібератак зросла майже на 40%, і ці тенденції триватимуть у наступні роки.

За рік після початку повномасштабної війни кількість фішингових атак проти користувачів в Україні з боку росії збільшилася більш ніж утричі, а проти користувачів у країнах НАТО — у чотири рази. Саме тому важливою частиною нашої реакції на ці загрози є підвищення рівня кібербезпеки серед населення та бізнесу і в Україні, і в Європі. 
Ірен Бішко, менеджер з маркетингу Google Україна

За даними ЄС, у 2022 році в Європейському Союзі бракувало до 500 000 фахівців з кібербезпеки. За власним дослідженням Google, опублікованим раніше цього року, 46% малих і середніх підприємств повідомили, що не змогли найняти спеціалістів з кібербезпеки через відсутність кваліфікованих фахівців, значні витрати, щоб їх найняти, або недостатню привабливість для кіберекспертів. І тиск зростає, оскільки 43% з цих малих і середніх підприємств повідомили, що стали жертвами кібератак протягом останніх 24 місяців.

Розвиток кібербезпеки через підвищення рівня навичок

Сьогодні у межах загального зобов'язання з розвитку кібербезпеки Google оголошує про запуск нового Професійного сертифіката від Google із кібербезпеки в Україні.

Програму онлайн-навчання розробили фахівці Google із десятирічним досвідом, які допоможуть підготувати слухачів без відповідного досвіду до роботи початкового рівня у галузі кібербезпеки менш ніж за шість місяців. Це створює більше можливостей для людей і сприяє заповненню вакансій з кібербезпеки.

Слухачі зможуть здобути базові навички з кібербезпеки, наприклад, як визначити загальні ризики, загрози та вразливі місця, а також методи, які допоможуть їх зменшити. Професійні сертифікати від Google із кібербезпеки доступні для українців на Coursera англійською мовою, отже базове знання мови допоможе у навчанні.  

Щоб допомогти людям пройти ці курси, Google.org надає до 5000 стипендій вразливим категоріям українців через грант INCO — платформи, яка підтримує недержавні організації по всій Європі. Ці стипендії покривають доступ і повну підтримку навчання від Google на Coursera. 

Також у межах ініціатив компанії щодо безпеки в інтернеті розробили спеціальний тренінг «Підвищте онлайн-безпеку свого бізнесу»,  щоб допомогти власникам малого та середнього бізнесу вдосконалити навички кібербезпеки. Він уже доступний 19 мовами, зокрема українською. 

Ці ініціативи в Україні запустили за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, національних проєктів «Дія.Бізнес» та «Дія.Освіта», платформи «Кібер Дія». Вони є частиною ширшої програми «Нові цифрові можливості з Google» — низки доступних онлайн-тренінгів для бізнесу та приватних осіб, які можна проходити у зручному індивідуальному темпі і які призначені допомогти людям підготуватися до роботи в галузях з високим потенціалом зростання, як-от аналіз даних, цифровий маркетинг, електронна комерція тощо.

Google тісно співпрацює з урядами, галузевими експертами та місцевими організаціями, щоб зрозуміти, де є найбільші потреби, й адаптувати наше навчання задля задоволення цих потреб. Із зростанням цифрового бізнесу характер наданої підтримки та навичок буде неодмінно еволюціонувати, відображаючи зростаючі виклики у кібербезпеці та потребу в побудові кіберстійкості для створення безпечнішого світу для всіх.
Ірен Бішко, менеджер з маркетингу Google Україна

Більше ресурсів щодо безпеки в інтернеті можна знайти на освітньому хабі Google Знання.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Google у співпраці з Mayo Clinic створили чатбот для аналізу даних клієнтів

Артем Житкевич 10 годин тому

Як впливають українці на світові технології

Ганна Гілова 19 годин тому

Google-мапи почали відображати руйнування Каховської ГЕС

Артем Житкевич 6 червня 2023 17:44

Кібератака на постачальника ПЗ: BBC, British Airways, Boots серед постраждалих

Артем Житкевич 5 червня 2023 20:39

Експлойт Magecart загрожує безпеці даних користувачів

Артем Житкевич 5 червня 2023 15:31