Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Google використовує інфраструктуру Ajax Systems для попередження користувачів телефонів Android про повітряну тривогу

Христина Коновалова
Христина Коновалова journalist, editor
14 листопада 2022 2 хвилин читання

Google використовує інфраструктуру Ajax Systems для повідомлень користувачів про повітряні тривоги. На запит SPEKA у компанії розповіли, яким чином це відбувається. 

«Від самого початку розроблення застосунку ми напряму співпрацюємо з Міністерством цифрової трансформації України, Збройними силами України та державними органами на місцях для отримання інформації про тривоги. Це допомогло нам побудувати довіру користувачів та партнерів — наразі „Повітряна тривога“ є найбільш поширеним серед подібних застосунків в Україні, його завантажили вже понад 11 млн разів. Це вагомий аргумент надійності та підтвердження того, що застосунок транслює лише офіційну інформацію», — розповів CMO Ajax Systems Валентин Гриценко.

За його словами, 5 березня, на сьомий день після запуску проєкту «Повітряна тривога», Ajax Systems надала співробітникам Google доступ до черги тривог Amazon SQS. «Вже за тиждень, 12 березня, Google почав надсилати сигнали тривоги Android-користувачам», — уточнив Гриценко.  

З технічної точки зору система працює наступним чином: компанія Ajax Systems дублює всі тривоги в .json форматі в чергу повідомлень, яку читає сервіс Google. «Як надалі Google передає повідомлення на смартфони, прокоментувати не можемо», — говорить Гриценко. 

 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Google почав тестувати наскрізне шифрування у групових чатах

Катерина Колонович 12 годин тому

Semi від Tesla, суд над Google, криптобіржа у Telegram. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 15 годин тому

Понад 100 тис. бізнесменів подали в суд на Google через рекламну політику

Руслан Сорока 2 грудня 2022 17:13

В Автралії Google та Facebook вже рік платять виданням за контент

Катерина Колонович 2 грудня 2022 10:58

Amazon надасть Україні послуги на $75 млн, ухвалений законопроєкт про е-довірчі послуги та NASAMS від США. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 2 грудня 2022 08:30