Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Google відкриває свій генеративний пошук з ШІ для підлітків

Юлія Мирська
Юлія Мирська
29 вересня 2023 2 хвилин читання

Компанія Google 28 вересня заявила, що відкриває свій генеративний пошук зі штучним інтелектом для підлітків, повідомляє TechCrunch. 

Пошукова система зі штучним інтелектом, відома як Search Generative Experience (SGE), впроваджує в Пошук Google можливість розмовного режиму, де користувачі можуть ставити Google запитання в розмовній формі.

Починаючи з цього тижня, підлітки віком від 13 до 17 років у США, які мають обіковий запис Google, можуть зареєструватися в Search Labs для того, щоб отримати доступ до пошукової системи зі штучним інтелектом через додаток Google або веб-браузер Chrome.

Старший директор з управління продуктами Google Хема Будараджу зазначає, що Google створив спеціальні захисні механізми, щоб запобігти появі небезпечного або неприйнятного контенту. Наприклад, компанія зробила посилений захист для результатів, пов'язаних з незаконним або шкідливим контентом.

Розширення можливостей для підлітків пов'язане з популярністю SGE серед молодих користувачів. За даними Google, найвищі показники задоволеності виявились серед користувачів віком 18-24 років, які віддають перевагу поставленню запитань у більш розмовній формі.

Додатково, Google впроваджує функцію, яка надає користувачам більше інформації щодо вмісту, який вони переглядають. Компанія додає повідомлення «Про цей результат» до результатів пошуку з ШІ, яке вже давно присутнє у стандартному пошуку Google. 

За словами Google, ці повідомлення надають контекст щодо того, як SGE генерує відповіді, щоб користувачі могли краще зрозуміти, як працює ця технологія.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Meta навчила ШІ-модель SeamlessM4T перекладати мову з емоційною забарвленістю

Артем Житкевич 1 годину тому

Seeing AI від Microsoft для користувачів із проблемами зору, вийшов на Android

Богдан Камінський 1 годину тому

ByteDance запустить платформу для створення ШІ чат-ботів

Артем Житкевич 1 годину тому

Чатбот Amazon Q допустив витік координат датацентрів AWS

Артем Житкевич 3 години тому

Вчені розрахували карбоновий слід від використання ШІ-генераторів зображень

Богдан Камінський 4 години тому